Ücretsiz Evlilik Sitesi

0
250

Evlenecek Eş Arıyorum

Merhaba. Daha önce hiç evlenmedim. Ancak kendimi evliliğe hazır hissediyorum. 27 yaşındayım. Aslında daha önce evlenmek isteyen çok insan çıktı karşıma. Ama ben kendime evlilik gibi bir sorumluluğun altından kalkabilecek bir hissetmediğim için onları kabul etmedim. Ben hiçbir şeyin aceleye gelmesini istemiyorum. Çünkü herhangi bir konuda acele ettiğin zaman gerçekten sonunda hüsran oluyor. Bazen bir bakıyorum ne heveslerle başlatırım ilişkilerde neler yaşamışım. Bu yüzden artık her şeyi ağırdan almaya, yavaştan almaya başladım. Şu anda artık yalnızca kendime değer vermeye, bana gerçekten onun gibi değer verecek birini bulmaya odaklandım. Çünkü eskiden ben hep karşımdakine fazlasıyla değer verirdim ancak karşımda hiçbir değer görmezdim. Buda gerçekten çok sinir bozucu oluyor. Ben insanları seven bir yapıya sahibim.

Gerçekten beni anlayacak oldu gerçekten bana değer verecek ve beni mutlu edecek birini bulmak istiyorum artık. Çünkü ben her zaman karşımdaki insanın mutluluğunu kendi mutluluğumdan bile önde taşımışımdır. Karşımdaki insan mutlu olursa ben daha çok mutlu oluyorum. Her zaman bu şekilde davrandım ve bu şekilde oldum. Ama şimdiye kadar biraz bencil insanlara denk geldim. Buda çok can sıkıcı oluyor. Verdiğiniz emeğin karşılığında hiçbir şey göremediğin zaman gerçekten insan ister istemez üzülüyor. arkadaşlarım bana hep çok saf olduğumu, salak olduğumu falan söylerlerdi. Ama gerçekten ben çok iyi niyetliyim.

Hiç kimsenin kötü bir şey yapacağına, çok kötü olduğuna inanmam. Herkezi kendim gibi görüyorum. Bu yüzden de sonunda hep hayal kırıklığı yaşadım ilişkilerim çok fazla oldu. Eminim herkes benim gibi kötü olaylar yaşamıştır. Ancak yinede insanlardan nefret etmemek gerekiyor. Sonuçta her ne kadar bazı insanlar kötü olsa da bu herkes için geçerli değil. Ben her zaman bu düşünceye sığınıyorum. Belkide benim için gerçekten doğru olan insanı bu sitede bulacağım. Ha bu tarz işler hiç belli olmaz. Bu arada karşındaki insanın gerçekten olgun olmasını istiyorum. Çünkü karşındaki kişi ne kadar çok olgun olursa birbirimizle o kadar iyi anlaşırız.

Yaş olarak benden büyük olması tercihimdir. Ancak tabii ki şöyle de bir gerçek var ki akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememişler. Bu sebepten dolayı da yaş olarak çok fazla bir takıntım yok. Yeterki kendini bilen, belirli bir hayat tecrübesi olmuş olan biri olsun. Benim için geri kalan hiçbir şeyin önemi yok. Ben her zaman, hayatım boyunca hep olgun bir kadın oldum. Buda hala devam ediyor. Kendini bilen, özgüven sahibi olun erkeklerden çok hoşlanıyorum. Benim için maddiyat değil karakter ve maneviyat çok önemli. Hem bu ikisi varsa geri kalan hiçbir şeyin benim için önemi yok. Benim ailemin maddi durumu çok çok iyi. Ancak öyle mutsuz abi öyle huzursuz artık paranın gerçekten mutluluk ve huzur getirmediğini ben çok iyi biliyorum.

İşte bu yüzden seçiminizi çok dikkatli yapmalıyız. Gerçekten güzel zaman geçirmeli, hobilerimizin, zevklerimizin, reklamınızın oluşacağı insanlardan evlilik gerçekleştirmediniz. Sonuçta evlilik deyip geçiyoruz ama bütün bir ömrünü söz konusu. Tabii ki işin ucunda boşanmak gibi bir şansımız da var. Ancak kimse boşanmak için evlenmiyormuş. Ben de gerçekten tek bir seçim yapıp O seçim ile de bir ömür geçirmek istiyorum. Bu yüzden hiçbir şey için acele etmeden ilişkinizi zamana yayarak devam ettirmeliyiz. Bunun haricinde ne söylemem gerektiğini bilmiyorum. Soruları olan olursa seve seve yanıtlarım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bedava Evlilik İlanları

Tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz arkadaşlık ve evlilik siteleri, bedava kız arkadaş arama ve bulma sayfaları, koca arayan zengin ve yaşlı kadınlar, eş arayan türbanlı ve tesettürlü kızlar gibi birbirinden farklı bir çok geniş çaplı kategori içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorum ki hepiniz yalnızlıktan sıkıldınız ve bir an önce kendinize uygun bir kız arkadaş, sevgili bulmak istiyorsunuz. Ancak biliyorsunuz ki bunun işleri o kadar hızlı olmuyor maalesef. Sonuçta karşınızdaki insanla hele ki bir de evlenecekseniz onunla bol bol zaman geçirmeli ve birbirinizi çok iyi şekilde tanımalısınız.

Evlilik gibi ciddi bir konuda ne kadar çok hızlı karar verirseniz yanlış kişiyi seçme olasılığınız o kadar çok artırırsınız. O yüzden sizlere tavsiyem sabırlı olmanız arkadaşlar. Hani derler ya sabreden derviş muradına ermiş diye… Buda aynı o hesap işte. Oradaki sizin içinde doğru olan kısmet buralarda bir yerlerde. Ancak ne zaman, hangi sayfada karşılaşacağınız tam bir muamma. Sitemizde ne kadar çok uzun zaman geçirirseniz, ne kadar çok vakit geçirirseniz doğru insanı bulma olasılığınız da o kadar çok artırmışsınız. Sonuçta karşınızdaki insanı tanımak için zamana ihtiyacınız var arkadaşlar. Ve insanları tanımak artık günümüzde çok zor bir hale geldi. İşte bu yüzden ilişkilerinizi biraz olsun zamana bırakmalı, geriye yaslanıp İlişkinizi akışına bırakmalısınız.

2021-2022 Koca Arayan Olgun Dul Kadınlar

Sitemiz içerisinde her yaş grubundan evlenecek eş adayı bulabilirsiniz. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde kesinlikle bir sınır ya da kısıtlama bulunmuyor. İşte bu sebepten dolayı yaşınz kaç olursa olsun bu sitede şansınız her zaman var arkadaşlar. Şimdiye kadar aradığınız doğru insanı bulamamış olsanız da kesinlikle umutsuzluğa ya da Ümitsizliğe kapılmayın. Kader işleri hiç belli olmaz. Doğru olsana Sizi nerede, ne zaman, ne şekilde bulacağını bilemezsiniz. Bu tarz konularda sadece sabretmeniz gerekiyor. Eğer acele ederseniz emin olun ki sonunda hüsrana uğrarsınız.

Evet gerçekten çok önemli bir konu arkadaşlar. Çünkü hayatınıza aldığınız insan sizi rezilde edebilir vezir de edebilir. Bu sebepten dolayı dikkatli seçim yapmanız gerekiyor. Eminimki sitemiz içerisinde zaman geçirdikçe insanlarla tanıştıkça kimi sizin için doğru olduğunu çok net bir şekilde ayırt edebilirsiniz. Sitemizde bulunan, Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermekten çekinmeyin sevgili dostlar. Sonuçta herkesin buraya giriş amacı çok açık ve net bir şekilde bellidir. Bu yüzden kimsenin sizi tersleme olasılığı yoktur. Rahatlıkla bayan arkadaşlarımıza tanışmak istediğinize dair mesaj gönderebilirsiniz. Onunki içlerinden biri beni sizler uygun görüp size geri dönüş yapacaklardır. Ancak şunu unutmayın ki kadın arkadaşlarımıza mesaj gönderirken lütfen kendinize ayrıntılı bir şekilde tanıtın arkadaşlar. Çünkü kendinizi ne kadar ayrıntılı bir şekilde tanıtırsanız geri dönüş alma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here