Evlilik Sitesi

0
482

İslami Evlilik Düşünen Erkek Arıyorum

Merhaba. Adım zeynep. Türbanlı, başı kapalı bir bayanım. Evlenebileceğim ciddi bir erkek arıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Yalnız başıma yaşıyorum. Resmi olarak evlenmeyi düşünmüyorum. Çünkü evlilik beni gerçekten çok korkutuyor. Sadece birlikte yaşayabileceğim, dini açıdan içimin rahat olacağı bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. İçinde Allah korkusu olan, kadına değer vermeyi bilen, Allah’ın emanetine ihanet etmeyecek bir hayat arkadaşı arıyorum.

Ben ailemi çok küçük yaşta trafik kazasında kaybettim. Daha sonra bundan üç sene önce de beni büyüten, bana bakmış olan, beni bu yaşıma getirmiş olan büyük anne ve büyük babamı yaşlılıktan dolayı kaybettim. Hayat gerçekten benim yüzüme pek fazla gülmedi. Ancak ben kesinlikle umudumu kaybetmedim. Gerçekten hala hayatın yaşamaya değer olduğunu, gerçekten bana değer verecek olan bir erkek arkadaş bulacağımı düşünüyorum.

Hayat zaten bir sınavdan ibaret. Bu nedenle hiçbir şey için isyan etmiyorum. Belki de benim bütün boşluğumu, bütün acıları mı dindirecek bir erkek arkadaş bulabilirim. Bana gerçekten iyi davranıp sahip çıkacak birini ihtiyacım var. Güzel, sıcak bir yuva kurmak istiyorum. Benim için evlenip boşanmış olması hiç önemli değil. Ben artık sadece insan arıyorum. Çünkü insanların ne kadar kötü olduğunu defalarca şahit oldum. Bu yüzden insanlara pek fazla güvenim kaldığını söyleyemem. Zaten bu sebepten dolayı içinde Allah korkusu olan bir koca arıyorum. Umarım gerçekten böyle birini bulabilirim. Günümüzde artık insanlar öyle inançsız bir hale geldi ki bu beni daha çok korkutuyor açık konuşmak gerekirse.

Aslında insanları da çok fazla suçlamıyorum. Zaten kıyamet alametlerinde de yazıyor. Kıyamet günü yaklaştıkça insanlar daha çok inançsızlaşacaklar. İnsanlar, dünya gerçekten her geçen gün daha kötü bir hale geliyor. Bütün bu sıkıntıları atlatabileceğim, karşılıklı birbirimize değer verebileceğimiz, birbirimizi sevebileceğimiz bir İslami evlilik içerisinde olmak istiyorum. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Bu arada ben 27 yaşında olgun, genç bir kadınım. Benim daha önce iki kere ciddi ilişkim oldu.

Onun haricinde erkeklerle hiçbir işim olmadı diyebilirim. Çünkü ben her zaman evleneceğim, Allah katında evlenebileceğim erkeğime sakladım. Bir şeyler bir türlü rayına girmedi ve İslami olarak evlenebileceğim düzgün birini bulamadım. Sonuçta herkesin doğru zamanı, doğru vakti farklıdır. Bu yüzden ben de benim için doğru olan, benim anlama yazılmış olan, benim kaderimde yazılı olan erkeği bekliyorum. Üç senedir tek başıma yaşıyorum. Bu gerçekten çok zor. Ben normalde, aslında yalnızlığı çok seven bir insanım. Ancak gerçekten yalnızlık dışarıdan görüldüğü gibi hiç değilmiş. Bu sebeple inanılmaz derecede zorlanıyorum. Hiçbir şey bir eş, bir hayat arkadaşı gibi gerçekten hissettirmiyor ve olmuyor. Gerçekten sevmesini bilen, kadınla nasıl davranmasını bilen bir erkek arıyorum.

Ben her zaman yaşıtlarına göre olgun olmuş bir kadınım. Bu nedenle olgun olmayan çocukça davranan insanlara kesinlikle tahammül edemem. Bunu en başından söylemek istiyorum. Çünkü erkek dediğin benim gözümde her zaman olgun olmalı, bir evin direği olmalı. Çocuk gibi davranan, hiçbir şey bilmeyen, hiçbir şeyden anlamayan erkekleri ciddiye alamam. Böyle bir yapıya sahibim. Bunun haricinde oldukça uyumlu, her şeyi kabul edebilecek, her şeyi anlayış gösterebilecek biriyim. Tek talebim gerçekten evine ve kadınına sahip çıkan biri olsun bana yeterli.

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek İsteyen bayanlarla tanışma siteleri, sevgili arayan olgun Türk kızlar, Türk erkek arayan yabancı bayanlar, Türkiye evlilik ilanları siteleri, evlenmek isteyen olgun Türk kızları gibi bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemiz tam anlamıyla bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Herkesin birbirinden farklı arayışlara, kriterleri olabilir. Bazı insanlar evlenmek isterlerken bazıları ise evlilik düşünmüyor. Sonuçta herkes birbirinden farklı kafa yapısına, birbirinden farklı istek ve arzulara sahip.

Bu sebepten dolayı bizler sitemizi yalnızca evlilik ya da yalnızca arkadaşlık sitesi olarak açmadık. Hem sevgili olmak isteyenler hem hayat arkadaşı bulmak isteyenler hem de evlenecek eş bulmak isteyenler herkes sitemizde istediği gibi arama yapabilir ve dilediği gibi hayat arkadaşı bulabilirsin. Hayat gerçekten yalnız çekilmiyor. Hepimizin birbirinden farklı bir hayat mücadelesi var. Bu mücadele içerisinde yanımızda olacak, bize destek olacak, bizi gerçekten sevecek ve tamamlayacak birini bulmamız gerçekten çok büyük önem taşıyor.

Evlenmek İsteyen Türk Erkekler

Türkiye gerçekten Bir çok insanın göz bebeği. Bu nedenle bir çok ülkeden farklı insanlarda Türkiye’den eş bulmak istiyorlar. Sizde eğer Türk erkekle evlenmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Emin olun ki sizler gibi sitemiz içerisinde evlenmek isteyen, evlenecek eş arayan çok fazla sayıda insan var. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun, yaşınız kaç olursa olsun gerçekten bu site sizin için doğru adres. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Muğla İzmir başta olmak üzere bütün büyük şehirlerimizden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde sevgili, evlenecek eş bulabilirsiniz.

Çünkü biliyorsunuz ki büyük şehirlerimizde nüfus daha fazla, daha yoğun olduğundan dolayı çok daha fazla insan sitemizi ziyaret ediyor. Ancak tabii ki de bu demek değildir ki diğer şehirlerimizden, küçük il ve ilçelerimizden sitemize giriş yapılmıyor. Emin olun ki sitemizde her şehirden, her ilden ve her ilçeden giriş yapılıyor. Sizlerde istediğiniz gibi, istediğiniz şehirden çok kolay, hızlı bir şekilde sevgili bulabilirsiniz. Bu site gerçekten çok çeşitli insanlara evsahipliği yapan bir sitedir. Bu nedenle aradığınız kriterler ne olursa olsun her zaman bu sitede şansınız çok yüksektir. Bunu güzel değerlendirmek ise tamamen size kalmıştır.

Türkiye Evlilik İlanları Siteleri Bedava

Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz, hiçbir şekilde üyelik istemeyen, üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Gerçekten işini hakkıyla yapan, gerçekten insanların arkadaş bulabilmeleri için, sevgili bulabilmeleri için açılmış olan bir sitede bulunuyorsunuz. Bizim tek amacımız gerçekten, ciddi anlamda kendini yalnız hisseden, hayat arkadaş bulmak isteyen, sevgili bulmak isteyen bütün insanların bir arada toplanması ve bu insanların güzel ilişkilere, evliliklere adım atmasını sağlamaktır. Tabii ki de bu amacımız doğrultusunda gerçekten çok başarılı bir arkadaşlık ve evlilik sitesi kurduk arkadaşlar.

Çok fazla sayıda insan sitemiz içerisinde bulunuyor. Her geçen gün daha da büyüyen bir aileye sahibiz. Ne kadar çok fazla sayıda sitemize insan girerse herkesin kendine uygun kişiyi bulma olasılığı da o kadar çok artar. İşte bu yüzden yedi gün, 24 saat hiç durmadan çalışan bir ekibimiz bulunuyor. İnanın bu site sayesinde mutlu ilişkilere başlamış, mutlu yuva sahibi olmuş yüzlerce insan var. Sizde bu insanlardan biri olabilirsiniz. Sitemizde ne kadar çok zaman geçirirseniz, ne kadar çok vakit geçirirseniz sevgili bulma olasılığınız da o kadar çok artırırsınız. Çünkü sitemize her gün yeni insanlar giriş yapıyor. Bu da demek oluyor ki her gün bu site içerisinde sevgili bulma, eş bulma şansınız var. Bunu iyi bir şekilde değerlendirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here