Sevgili Nasıl Mutlu Edilir?

Sevgilimi nasıl mutlu edebilirim? Sevgili mutlu etmenin yolları nelerdir? Sevgilime ne tür sürprizler yapmalıyım? Sevgilimi mutlu edemiyorum, ne yapabilirim? Sevgili mutlu etmenin püf noktaları nelerdir? 

Degerli cafearkadas.com ziyaretçileri; Eğer sevgilinizi mutlu edemiyorsanız ya da onu mutlu edememe konusunda tereddüt ve korkularınız varsa bu yazımız sizlere yol gösterici ve faydalı olacak,sonucunda sevgilinizi mutlu edecek formülü kafanızda şekillendireceksiniz. Her erkek ve kadın sonuç olarak mutlu olmak için bir araya gelirler. Bir ilişkinin kendilerini mutlu etmeyeceklerini anladıklarında o ilişkiye ya hiç başlamazlar ya da başlamış olsalarda bir an önce bitirmenin yolunu bulurlar. Çünkü amaç mutlu olmaktır ve o amaçtan uzaklaşan bir ilişkinin kimse tarafı olmak istemez.

Sevgili Mutlu Etmenin Püf Noktaları 

Özellikle erkekler açısından konuya bakacak olursak sevgiliyi mutlu etme konusunda daha göre daha kaygılıdırlar bu konuda. Kadının mutlu olmasını ve onu mutlu edebilmeyi daha çok dert edinirler kendilerine. Bayanların erkek arkadaşını mutlu edebilmek gibi bir kaygıya kapıldıklarına çok fazla şahit olamazsınız. Bu yüzden konuyu erkekler açısından değerlendirmek daha doğru olacaktır. Eğer kadın ruhundan anlayan bir erkekseniz zaten sizin için problem yok demektir. Kadınları nasıl mutlu edeceğinizi bilirsiniz. Ama kadınların dilinden anlamayan bir erkekseniz işiniz çok zor olabilir.

Herşeyden önce hem erkeğin hemde kadının şu gerçeği kebul etmesi gerekir. Bir ilişkinin başladığı ilk günkü o heyacanı sonraki günlerde bulmanız mümkün olmaz. Bu gerçekten yola çıkarak ilişkinizin ilerleyen günlerinde aşkınıza heyecan katacak farklı birşeyler bulmanız gerekir. Aksi halde o ilişki sizi yorar yıpratır ve biter. Heyecanını koruyamayan her aşk evlenmiş bile olsanız bitmeye mahkumdur. Her aşk heyecan ister. Çünkü bu heyecanla aşkınızı tazelersiniz.

Bir kadını etkilemek ve mutlu etmek onun kişiliğine göre değişir gerçi ama bazı şeyler vardır ki, her kadında aynı etkiyi gösterir ve hiç değişmez. Öncelikle kadınlar yaşı ne olursa olsun sürpriz severler. Çok abartılı sürprizler olmasına gerek yok. Küçük sürprizler bazen kadınları o kadar çok mutlu eder ki, siz bile şaşırırsinız buna. Bu yüzden aşk hayatınızda sürprizlere yer verin. Bu şekilde aşk hayatınızı daha canlı tutabilirsiniz.

Birçok erkek sevgilisi ya da eşini mutlu etmekte bazen sorun yaşar ve bu konuda başarısız olabilir. Sevdiği kadını mutlu etmenin çarelerini arar. Bu yazımız size bor yol gösterici olabilir ama unutmayın ki sonuç olarak o yolda yürüyecek sizlersiniz. Mutlu olsun diyerek, sevdiğiniz kadına ” seni seviyorum ” dediğinizde size teşekür ederek cevap veriyorsa emin olun hiç mutlu olmamıştır. Sadece nezaketen teşekür ediyordur. Onlara bunu kelimelerle ifade etmeniz mutlu etmez. Davranışlarınızla bunu hissettirmeli, her sorunlarına hızlı çözümler üretmelisiniz.

Kadınları şaşırtmalısınız. Sürekli sizin ne yapacağınızı önceden tahmin ediyorsa sevgiliniz hızla sizden soğuyacaktır. Bunun önüne geçmeniz için tahmin etmediği zamanlarda beklemediği şeyler yapın. Mesela en basit bir örnek olarak hiç işyerine gitmediyseniz akiden iş yerine gidin. Sizin orada olmanıza şaşıracaktır. Şaşırmasını asla hafife almayın. Hatta onu iş arkadaşlarının yanında gururlandıracak küçük bir hediyede alırsanız emin olun çok mutlu olacaktır.

Kadınları Mutlu Etmenin Püf Noktaları 

Kadınları en çok mutlu eden şeylerin belkide en başında kendilerini özel ve değerli hissetmeleri gelir. Hatta bu erkekleri bile çok mutlu eder. Herkes özeliklede bir kadın kendini değerli hissettiği ölçüde mutludur ve ancak o şekilde sizinle birlikteliği devam eder. Kendini değersiz hisseden kadın o erkeğin yanında kalmak istemez. Kadınların kendini özel hissetmesi içinde ona değer verdiğinizi hissettirin. Özellikle bazı konularda fikirlerini sorun. Ondan fikirlerini sormanız zannettiğinizden daha büyük etki yaratacaktır.

Romantizm kadınlar için olmazsa olmazlardandır. Kadınların kırmızı çizgisidir diyebiliriz. Her zaman romantik olmaya çalışmanızda onu sıkacaktır. O yüzden yerinde ve zamanında yapılacak olan küçük romantik jestler her zaman etkili olur kadınları mutlu etmek için. Kendini romantizmden hoşlanmıyorum diyen kadınlar dahi bir parça mutluluk hisseder bu şekilde. Emin olun bazen bir gül ve bir kadeh kırmızı şarabın vereceği mutluluğu para ile satın alamazsınız. Özellikle sevgiliniz sizin için özel olan günler konusunda takıntılı ve özen gösteriyorsa böyle günlerde kadınlar diğer günlerden daha mutlu olmak isterler ve sizden romantik sürprizler beklerler.

Aslında bu soru her zaman biraz yanlış soruluyor olabilir. Önemli olan herhangi bir kadını neyin mutlu edeceği değil, sizinle baraber olan kadının nasıl mutlu olacağıdır. Her ilişkinin kendine has dinamikleri vardır. Ancak şu var ki, hangi kadın olursa olsun erkeğin yanında kendini güvende hissediyorsa o kadın mutludur. Kadının sizin yanınızda kendini iyi hissetmesi için ona güçlü bir erkek olduğunuzu gösterin ve ona verdiğiniz sözleri mutlaka tutun. Sözünüzde durmanız ona güven verecektir. Kötü zamanlarında yanına gelmemi istermisin diye sormayın,nerede olduğunu öğrenin ve yanına gidin.

Eğer sevgiliniz ya da eşiniz alışveriş seven bir kadınsa,ki bunu sevmeyen kadın heralde düşünülemez, o halde onu daha önce gitmediği alış veriş merkezlerine götürerek işe başlayabilirsiniz. Bu basit olduğu kadar onu tatmin edecek bir yöntem sayılmasa bile günü kurtarmaya yetecektir. Kadınlar cömert erkeklerden hoşlanır. Onların yanında küçük hesaplara girmeyin. Kadın kendisini sahiplendiğiniz ölçüde sizinle mutludur. Bunu her kadın hissetmek ister. Yaşayacağı sorunlara karşı tek başına mücadele etmesi gerektiğini düşünmesine izin vermeyin. Her anında yanında olduğunuzu hissettirin. Unutmayın kadın mutlu olduğu zaman kendini size ait hisseder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*