İnternette Kolay Arkadaş Bulma

İnternetten arkadaş bulmak istiyorum ne yapmalıyım? Sanal ortamda nasıl kolay arkadaş bulabilirim? İnternette tanıştığım biriyle gerçek hayatta görüşmem mümkün mü? İnternette olgun bayanlarla tanışmak istiyorum, ne yapmalıyım? Sanal aşk yaşamak mantıklı mı? İnternetten arkadaş arıyorum ama bulamıyorum diyen erkekler ve bayanlar..

Değerli cafearkadas.com ziyaretçileri; amacımız kendini yalnız hisseden aşk, heyacan ve mutluluk arayan erkekler ve bayanları yaşınız ne olursa olsun,nerede yaşarsanız yaşayın sizleri aynı ortamda buluşturmak ve bir aile sıcaklığı ile sizleri kucaklamak istiyoruz. Amacımız ticarî veya maddi olmadığı içinde sizlerden herhangi bir talebimiz olması söz konusu dahi değildir. Diğer üyelik ve ücret isteyen sitelerin aksine bizleri mutlu ve tatmin edecek şey sadece sizleri mutlu ve huzurlu görebilmektir. Artık kendinizi yalnız hissetmenize gerek yok. Cafearkadas.com ziyaretçileri ile  sohbet ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İnternetten Nasıl Kolay Arkadaş Bulabilirim?

Artık günümüzde 2000’li yılların öncesindeki gibi aşk mektupları yok. O günlerde bir bayanla tanışmak için günlerce haftalarca uğraşmanız gerekirdi. Onunla konuşmak hatta göz göze gelmek için hangi saatte nerede olacağını bilmeniz gerekirdi. Bütün bunlarıda öğrenecek bir kaynağınız yoksa işiniz tamamen şansa kalmış demektir çünkü, o kişiyi ancak bir tesadüf eseri görebilirdiniz. Günümüzde ise örneğin bir sosyal medya hesabınızın arama motoruna bir isim yazdığınızda dahi size tanışıp arkadaş olabileceğiniz sayısız kişiyi karşınızda bulabilirsiniz.

Tabi bütün bunlar sizin için kolaylık sağlayan gelmişmeler. Birçok kişiyi ekranınızda gördüğünüzde dikkatinizi çeken, hoşunuza giden birine yazarak hemen o an tanışma şansı bulabilirsiniz. Ancak bütün bu kolaylıkların yanında sanal ortamda tanışmış olmanın getirdiği zorluklar ve dezavantajlarda var. Bu zorlukların en başında güven sorunu gelir. Çünkü bir erkek olduğunuzu varsayarsak, biraz empati yapın ve kendinizi sanal ortamda tanıştığınız bir bayanın yerine koyun. Karşınızdaki kişiye ne kadar güvenebilirsiniz.

Güven sorunu beraberinde hayatımıza sanal aşk kavramını sokmuş oldu. Artık erkekler ve bayanlar telefonda veya whatsappta sesli ve görüntülü konuşarakta aşk yaşayabilmekteler. Sanal aşk yaşamak birçoğumuza saçma gelmiş olsada, aslında bu anlaşılabilir bir durum ve insan ruhunu tatmin ve mutlu birşey. Aşkın adı sanal aşk olsada, erkek ve kadın birbirine hiç dokunmamış bile olsa, yaşadıkları mutluluk sanal değil tamamen gerçektir. Çünkü insan bedeni bu şekilde tatmin ve mutlu olmasa bile ruhunuzda bu aşkın ateşini ve mutluluğunu hissedersiniz.

İnternette Olgun Bayanlarla Nasıl Tanışırım?

Olgun bayanlarla tanışmak ve onlarla aşk yaşamak birçok erkek için ulaşılması zor bir hedeftir. Herkes hayatta bir başkası kadar şanslı olmayabilir. Ya da belkide bunun şansla alakasıda olmayabilir. Belkide sadece olgun bayanlarla beraber olmak için yanlış mecralarda bulunuyorsunuzdur. Sebebi her ne  olursa olsun aslında işiniz o kadarda zor değil. Artık internet ortamında çok daha kolay şekilde olgun bayanlarla tanışarak arkadaşlık kurabilirsiniz. Bu sandığınızdan çok daha kolay olabilir.

Aslında asıl mesele veya sorun olgun bir bayanla tanışmak olmamalı sizin için. Olgun bir bayanla tanıştıktan sonra onu etkilemek, kendinize duygusal açıdan bağlamak ve onunla beraber mutlu olabilmek. Bütün bunları yapmak çok kolay olabileceği gibi çok zorda olabilir. Olayların ne şekilde gelişeceği tamamen size bağlı. Çünkü artık olgun bir bayanla tanışma şansım yok diyemezsiniz. Sanal ortamda arkadaşlık ve sohbet sitelerine girerek tahmin edeceğinizden çok daha fazla olgun bayanla aynı ortamı paylaşabilirsiniz.

Olgun ve çekici bir kadının hayatına girmek için yapmanız gerekenlerin en başında öncelikle ona karşı samimi olmalısınız. Çünkü çoğu zaman kadınlar erkeklerin ne kadar samimi olduğunu bilmeseler dahi hisleri çok güçlüdür ve bunu hissederler. Kadınların hislerini ve tecrübelerini hiçte hafife almamalısınız. Çünkü kadınlar erkeklere göre daha duygusaldır ve duygularına göre hareket ederler. Bu yüzden onların ruhuna dokunmayı bir şekilde başarmalısınız. Bu konuda samimi olmanız sizi o bayana dahada yaklaştıracaktır.

Sanal Ortamda Gerçek Bir Aşk Yaşayabilirmiyim?

Eğer sanal ortamda çok fazla vakit geçiren birisi değilseniz, aklınıza sanal ya da internetten tanışarak aşk yaşanır mı? diye bir sorunun gelmesi ve bu konuda önyargılı olmanız son derece normaldir. Ancak emin olun ki, internetten aşk yaşamak, arkadaş ve sevgili olmak hatta evlenmek mümkün. Bu şekilde tanışan ve hatta evlenen binlerce kişinin olduğunu, aşk yaşadığını biliyoruz. Gerek internetteki sohbet kanallarından ve arkadaşlık sitelerinden gerekse sosyal medya hesapları üzerinden bir kişi ile tanıştığınız zaman o aşkın artık sanal olarak kalıp kalmayacağı tamamen size bağlı olan bir durum.

Çünkü eğer isterseniz bu durumu sosyal yani gerçek hayatınıza aktarmanız o kadarda zor değil. Ama tabi aşkınızda samimiyseniz ve bu konuda uzerinize düşenleri kararlılıkla yapabilirseniz. İnternetten tanıştığınız bir kimse sizinle hemen birkaç gün içerisinde sizinle buluşmak istemeyecektir. Bu da son derece normaldir. Hatta buluşmak isterse anormal bir durum var demektir.

Çünkü gerçekten aşk yaşamak isteyen hiç kimse güvenmediği daha doğrusu arasında güven oluşacak kadar yeterli zaman bulamayan hiç kimse birkaç gün önce tanıdığı biriyle buluşmak istemez. Güven sorunu olmasa dahi o kişiye önce biraz telefonda falan konuşarak alışmak ve sonrasında buluşmak isteyecektir. Bu süreçte size lazım olan şey karşınızdaki kişiye güven vermeniz ve  aceleci olmamanızdır. Gerisini emin olun zaman kendiliğinden halledecektir ve kendinizi tahmin ettiğinizden çok daha büyük heyecan veren bir aşk yaşarken bulacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*