Bayanlarla Evlilik Sitesi

0
316

Güzel Kızlarla Chat Sitesi

Güzel Bayan arkadaş arıyorum, alımlı, bakımlı bayanlarla tanışma ve arkadaşlık, sevgili arayan güzel kızlar, eş arayan bakımda olgun kadınlar, evlenmek isteyen, dost arayan güzel kadınlarla sevgili olma siteleri gibi bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz, istediğiniz, hayal ettiğiniz kadına kavuşabilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve gerçekten size uyum sağlayacak, sizi, siz olduğu için sevecek bir hayat arkadaşı bulmanız. Emin olun ki sitemizde şansınız çok yüksek. Çünkü bu site içerisinde öyle çok insan sevgili, hayat arkadaşı, erkek arkadaş, eş arıyor ki eminim ki sizlerde bu insanlarla tanışabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi sitemizde birbirinden farklı, bir çok ilan sayfası bulunuyor. Bu ilan sayfaları içerisinde kendinize hangi kategoriye uygun görürseniz o kategoride aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik talep etmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bu sayede sizlerde dilediğiniz kadar zaman geçirebilir, hiçbir şekilde, hiçbir şey için ücret ödemezsiniz arkadaşlar.

Bakımlı Kız Arkadaş Arıyorum

Kadın dediğin bakımlı olmalıdır arkadaşlar. Sonuçta kadınlar güzellik unsurudur. Bu sebeple bakımlı kadınlar her zaman bir-sıfır üstün oluyorlar. Sitemiz içerisinde de özellikle insanlar bakımlı bayan arkadaş arıyorum diye sitemize geliyorlar. Neredeyse her erkeğin hayalinde bakımlı bir kadın vardır arkadaşlar. Emin olun ki sitemizde birbirinden güzel, birbirinden alımlı ve bakımlı kadınları bulabiliyorsunuz. Hiç acele etmeyin arkadaşlar. Çünkü sitemize her gün yeni insanlar geliyor ve yeni ilanlarla karşılaşıyorsunuz. Bunun sebebi sitemizin her geçen gün daha da büyüyen bir yapıya sahip olması. İnsanlar sitemiz sayesinde kendilerine uygun bayan arkadaş, erkek arkadaş buldukça sitemizi etraflarına öneriyorlar.

Bu sayede ise sitemize her gün yeni kişiler ilan gönderiyor. Emin olun ki bu site sektörde birinci bir sitedir arkadaşlar. Biliyorum ki hepiniz artık yalnızlıktan sıkıldınız ve bir an önce kendinize uygun bir sevgili, bir hayat arkadaşı bulmak istiyorsunuz. Bu hepinizin hakkı arkadaşlar. Ancak bu konuda çok fazla acele etmemelisiniz. Özellikle gönül işleri konusunda ne kadar çok acele ederseniz yanlış kişiyle tanışma olasılığınız o kadar çok artırırsınız. Bu yüzden sabırlı olmalı ve sizin için doğru olacak olan insanı beklemelisiniz.

Bekar Bayanım Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim ırmak. 29 yaşında daha önce hiç evlenmemiş, bekar bir kadınım. Ben de artık hayatımın aşkını aramaya geldim. Uzun zamandır bu siteyi sosyal medyada görüyordum. Ancak şu anda cesaretimi toplayabildim. Arkadaşlık sitelerine ilan göndermek pek benim yaşam tarzıma uygun değil. Bu yüzden arkadaşlık sitesine ilan gönderirken biraz tereddüt ediyorum. Ama artık bu düşüncemi değiştirmem gerektiğine inanıyorum. Çok uzun zamandır yalnızım. İki senedir hayatıma kimse girmedi. İlişkiler konusunda gerçekten çok şanssızım. Çok sıkıntılı ilişkilerim oldu. Bu nedenle erkeklerden çok uzun süre uzak durmayı tercih ettim.

Nedense istediğim gibi, hayal ettiğim gibi birini bir türlü bulamadım. Bu benim şansızlığam galiba. Ben kendimi her ne kadar evliliğe, ciddi ilişkiye hazır hissediyor olsam da doğru insanı bir türlü bulamadım. Bu yüzden de hayatımı tamamen kendime odakladım, dünyayı gezdim, ülkemiz içerisinde gitmediğim yer kalmadı. Ancak bütün bunların tabii ki de bir sonu geldi. Sonuçta sonsuza kadar gezemem ya. Ben artık gezmeye hayatıma birini alarak devam etmek istiyorum. Benimle birlikte gezecek bir gün benimle birlikte eğlenecek bir erkek arkadaş arıyorum. Tabii ki ilişkimiz evlilik boyutuna ulaşırsa çok mutlu olurum. Ancak bu tarz işler hiç belli olmuyor.

Tanıştığım kişi ile ilişkimizin gidişatına göre evlenip evlenmeyeceğimize karar veririz. Çünkü bir insanı tanımak bile neredeyse insanın iki senesine mahal oluyor. Tanıdığınızı zannettiğiniz insanları bir bakıyorsunuz ki hiç tanımamışsınız. Bu tarz durumlardan dolayı evlilik konusunda acele eden insanları hiç anlamıyorum açık konuşmak gerekirse. Evlilik konusunda ne kadar çok acele edilirse yanlış insanla tanışma, yanlış kişiyle evlenme olasılığı o kadar çok artıyor. Sonra insanların sürekli olarak boşanma çabaları, birbirlerine ettikleri hakaretler gibi durumlara şahit oluyoruz. Bu şekilde sorun yaşayan çok fazla sayıda arkadaşım oldu.

Bundan dolayı ben kesinlikle erken evliliğe karşıyım. İki insan birbirini tam olarak tanımadan, birbirini iyi bir şekilde anlamadan kesinlikle evlenmemeli diye düşünüyorum. Eminim benim gibi düşünenler de olacaktır. Sonuçta evlilik gerçekten ciddi bir olay. Ben bir kere evlendikten sonra bir daha boşanmak istemiyorum. Bu yüzden de ne kadar geç olursa olsun benim için sorun değil. Yeterki doğru insanla evlilik gerçekleştireyim. 30-40 yaş arası benim için uygundur. Tabii ki aşkın ve evliliğin yaşı olmaz. Ancak ben kendimden daha olgun erkeklerden hoşlanıyorum.

Bu yüzden yaş olarak benden büyük olması ilk olarak tercih edeceğim insandır. Ancak dediğim gibi yaşıma yakın da olabilir. Sonuçta tanıştıktan sonra, biraz konuşup sohbet ettikten sonra her şey zaten açık ve net bir şekilde belli olur. Hayat enerjisi yüksek, ne istediğini bilen, gezmeyi seven bir kadınım. Bu yüzden karşımdaki insanın da gezmeyi sevmesi benim için çok önemli. Çünkü ben her boş bulduğum vaktim de yeni yerler gezmeyi, kampa gitmeyi falan çok seviyorum. Bu yüzden de gezmeyi sevmeyen bir insan kesinlikle benimle iyi anlaşamaz zaten. Sonuçta birlikte güzel zaman geçiremedikten sonra sevgili olmak çok saçma diye düşünüyorum.

Umarım bana uyum sağlayacak, hayatımdaki hıza yetişecek birini bulabilirim. Mesaj gönderen herkese elimden geldiği kadarıyla geri dönüş yapacağım. Şimdiden çok teşekkür ederim herkese saygılar, sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here