Evlenmek İsteyen Erkekler

0
283

Sizde kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız, bir an önce kendinize uygun ev verebileceğiniz bir eş bulmak istiyorsanız seslihit.com arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak doğru adrestesiniz.

Hemen evlenmek isteyen erkekler, WhatsApp erkek numaraları, eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler, evlenmek isteyen memur erkekler, eş arayan doktorlar, sevgili arayan erkeklerin ve ciddi ilişki arayan erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaraları, İstanbul ciddi ve İslami evlilik düşünen erkek arkadaş bulma siteleri, Ankara ciddi ilişki düşünen memur, kamu personeli erkekler, Bayan sevgili arayan polisler…

Evlilik gerçekten çok ciddi bir konudur. Ancak bazı insanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik için kendini hazır hissetmiyorlar. Öyle bir durumda yapmanız gereken tek şey kendinizden evlilik konusunda emin olmanızdır arkadaşlar. Eğer gerçekten başka bir kadının sorumluluğuna almak, başka bir erkeğin sorumluluğuna alma konusunda hazırsanız o zaman evlilik düşünebilirsiniz. Evlilik gerçekten çok ciddi derecede bir sorumluluk gerektiriyor. Bunun altından kalkmak çok önemli.

Evlenebileceğim düzgün bir erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ismim büşra. Daha önce hiç evlenmedim. 30 yaşında olgun bir kadınım. Gerçekten hayatı yaşamasını seven, şimdiye kadar hayatını dolu dolu yaşamış olan olgun bir kadınım. Ancak artık kendimi evliliğe hazır hissediyorum. Evlilik gerçekten bana göre çok zor bir olay. Başka bir insan ile aynı eve girmek, başka bir insan ile aynı evi paylaşmak ve karşındaki insana sorumluluğunun sen de, senin sorumluluğunun onda olması gerçekten beni her zaman ürkütürmüştür. Bu sebepten dolayı da evlilik konusuna şimdiye kadar hiç sıcak bakmadım. Ancak artık yaşım da biraz ilerledi ve ben de biraz kendimi durulmuş hissediyorum.

Bu yüzden de evlenebileceğim bir eş bulma arayışı içerisine girdim. Bu sırada da karşıma bu site çıktı. Tamamen tesadüf eseri kendimi burada buldum. Ücretsiz olduğu için de ben de ilan göndermek istedim. Sonuçta ilan göndermiş olmak bana hiçbir kayba sebep olmayacak. O yüzden şansımı burada denemek istiyorum. Diğer ücretli ilan gönderilen arkadaşlık sitelerine pek fazla güvenmedim. Çünkü geçmişte birkaç tane arkadaşım bu sitelere ilan gönderdi. Ancak sonucunda hiç kimseyle tanışamazdılar. Bu yüzden dolandırılmak istemiyorum.

Umarım bu sitede gerçekten aradigimi bulurum. Çünkü gerçekten artık ben de bir yuva kurmak, bir erkek tarafından sahip çıkılmak istiyorum. Tabii ki bu yaşıma kadar kendime sahip çıktım. Ama yine de her kadın gibi ben de hayatımda bir erkek istiyorum. 30 yaş bir çok insan için geç olabilir. Ancak ben hayatın daha yeni tadını çıkarttım. Dediğim gibi evlilik insana çok büyük sorumluluk yüklüyor. Bekarken yapabileceğin şeyleri evli iken kesinlikle yapamıyorsun. Bunu yaşayan bir çok arkadaşımda var. Bu yüzden evlilik konularını iyi biliyorum aslında. Her ne kadar evlilik konusunda tecrübem olmasa da arkadaşlarımla bu konu üzerinde yeterince muhabbet Edip dertleşıyoruz.10’dan dolayı bu yaşıma kadar bekledim.

Daha önce evlenmemiş, benimle beraber yeni bir hayata adım atacak, olgun ve kendini bilen bütün erkekler bana mesaj atabilirler. Ben kriterleri olan bir insan kesinlikle değilim. Benim bu hayatta önem gösterdiğim tek şey beni gerçekten mutlu eden insanları hayatımda tutmak. Bu yüzden bana kendimi değerli hissettirecek, bana sevgisini verebilecek herkese kapim açık. gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilen, sevildiği zaman şımarmayacak, karşısındaki insana verdiği değer azalmayacak birini arıyorum. Çünkü insanlar genellikle karşılarındaki kişiden değer gördüklerinde o insanı kendi çaplarında değersizleştirıyorlar. Bu gerçekten hiç hoş bir durum değil. Bu yüzden gerçekten kendini bilen birini bulmak istiyorum ben.

Bunlar haricinde ne söylemem gerektiğini bilmiyorum açıkçası. Eğer sormanız gereken şeyler varsa, öğrenmek istediğiniz şeyler varsa her zaman sorabilirsiniz. Sık sık bu siteyi ziyaret ederek gelen mesajlara bakacağımdan emin olabilirsiniz. Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık iyi günler.

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler

Hayatın bizlere ne getireceği, neler yaşatacağını hiç belli olmuyor. Ölümün de yaşı yoktur arkadaşlar. Bu yüzden kimi ne zaman kaybedeceğimiz, kimin bizi ne zaman erken terk edeceği hiç belli olmaz. O yüzden zaten boşuna dememişler Allah sıralı ölüm versin diye. Sitemiz içerisinde eşini kaybetmiş olan, eşi vefat etmiş olan çok fazla sayıda dul kadın ve erkek bulunuyor. Bu insanlar gerçekten zamanında çok kötü bir tecrübe yaşamışlar. Sevdiğin bir insanı kaybetme, aynı yastiğa baş koyduğun insanın bir anda yanında olmaması gerçekten çok acı bir olay arkadaşlar.

Bu olayı da yaşamayan insanlar kesinlikle tam olarak bilemezler. Ancak bu durum tabii ki de dünyanın sonu değilsin. Herkes hayatına bir şekilde devam etmek zorunda. Çünkü bu dünya yalnız Çekilmeyecek kadar mücadele dolu, stres dolu bir dünya. Bu yüzden de insanlar hayatlarına devam edebilecekleri, ikinci baharlarını yaşayabilecekleri kişileri aramaya devam ediyorlar. Sitemiz gerçekten kendini yalnız hisseden ve kendine uygun bir sevgili, kız arkadaş, eş bulmak isteyen herkese açık bir sitedir arkadaşlar. Bu yüzden sitemiz içerisinde eşini kaybetmiş, eşi vefat etmiş çok fazla sayıda kadın ve erkek arkadaşınız ile konuşma, tanışma ve kaynaşma şansınız bulunuyor.

50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler

Evliliğin kesinlikle yaşı yoktur arkadaşlar. Bu yüzden yaşınz kaç olursa olsun sitemiz içerisinde evlenebileceğiniz, kendinize uygun olan kişileri çok rahat, hızlı ve pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Hayat çok hızlı geçip gidiyor. Bu yüzden hayatı bir şekilde yakalamanız gerekiyor. Şimdiye kadar evlenmediyseniz ya da kendiniz için doğru olan insanı bulamadıysanız hiç üzülmeyin. Sitemiz sayesinde bu benden kısa sürede kurtulacaksınız. Emin olun ki sizler gibi kendimi geç kalmış olduğunu düşünen, gerçekten doğru insanı arayan öyle fazla insan var ki gördüğünüz zaman, sitemizde zaman geçirdiğiniz zaman sizde şaşıracaksınız.aman geçirdiğiniz zaman sizde şaşıracaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here