Evlenmek İsteyen Emekli Erkekleri

0
332

Eş Arayan Olgun Dul Bayanım

Merhaba. 38 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Ben de hayatımın aşkını bulmak için bu siteye geldim. Gerçekten beni anlayacak, beni tamamlayacak bir eş arıyorum. Çok uzun zamandır yalnızım. Şimdiye kadar düzgün bir eş, düzgün bir sevgili bulamadım. Geçmişte bir kez evlilik gerçekleştirdim. Bu da tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. 12 sene önce boşandım. Yani sizin anlayacağınız küçük yaşlarda iken evlilik kararı verdim. Aslında ilişkinin erken bitme sebebi de bu diyebilirim. Çok erken evlilikler her zaman bitiyor.

Saygı çerçevesi içerisinde evlendim ve saygı çerçevesi içerisinde bitirdim. Bu yüzden çok fazla yıprandığımı söyleyemem. Sadece insanda ister istemez bir hayal kırıklığı oluyor tabii ki. Sonuçta bir hayal kurarak evlilik kararı veriliyor. Bunun sonucunda boşanma gerçekleşince insan ister istemez üzülüyor. Ama iki insan aynı evin içerisinde iyi anlaşamıyorsa o evliliğin devam etmesi iki taraf içinde çok yorucu oluyor. Bu yüzden hani derler ya inceldiği yerden kopmalı diye. İşte gerçekten evliliklerde inceldiği yerden kopmalı diye düşünüyorum. Kimsenin kimseyi üzmeye, kimseye vakit kaybı olmaya gerek yok.

İnşallah eğer evleneceğim kişi buradaysa saygılı, saygısını hiçbir zaman kaybetmeyecek, aklıbaşında ve düzgün birini bulmak istiyorum. Çünkü saygı benim için gerçekten her şeyden çok önemli. Sevgi belli bir noktadan sonra bitebiliyor. Sonuçta başka bir insanla aynı evde yaşıyorsunuz. Problemler tabii ki oluyor. Burada önemli olan tek şey saygıyı kaybetmemek diye düşünüyorum. Eğer saygı bitmezse ilişki de bitmez. Ben şahsen böyle düşünüyorum. Eminim farklı düşünenler de olacaktır. Ben karşındaki insana nasıl saygı duyuyorsam karşımdaki kişinin de bana o şekilde saygı duymasını beklerim. Sadakat benim için çok büyük önem taşıyor. Sadık olmayan bir insanla 1 dakika dahi geçiremem.

Ben güvenilir bir insanım. Yalandan nefret ederim, yalan söyleyen insanlardan da hiç hoşlanmam. Bu yüzden kesinlikle bir ilişkide en ufak bir yalan dahi yakalarsam o ilişki benim için biter. Bu konuda gerçekten çok katı kurallarım ve çizgilerim var. Bu yüzden kesinlikle yalandan uzak bir ilişki istiyorum. Bana göre yalanın küçüğü, büyüğü kesinlikle olmaz. Eğer bir insan herhangi bir konuda yalan söylüyorsa farklı konularda da yalan söyleme potansiyeline sahiptir demek anlamına geliyor. Bu yüzden lütfen yalan sevmeyen, yalan konuşmayan kişiler bana yazsınlar sadece.

40-50 yaş arası erkek arıyorum. Aslında emekli olursa benim için gerçekten iyi olur. Çünkü ben emekli bir kadınım. Tek başıma yaşıyorum. Evlendiğim insanla, birlikte olduğum insanla bol bol zaman geçirmek istiyorum. Çünkü yeterince yalnız kaldım. Bu yüzden emekli olursa karşındaki kişi daha iyi olur diye düşünüyorum. Ancak tabii ki arada sevgi olduktan sonra her şeyin üstü çizilebilir. Ben yine de çok fazla bu konuda kriter belirlemiyorum. Gerçekten sevmesini bilen, Bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen birini arıyorum. Başka bir kriterim yok diyebilirim. Şimdiden yazacak olan herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

Eş Arayan Emekli Erkekler

Evlenmek İsteyen 40-65 yaş arası erkekler, ciddi evlilik düşünen emekli erkekler, sevgili arayan emekli ve yaşlı adamlar gibi farklı kategoriler içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Bu site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak açılmış ve bu şekilde hizmet veren bir sitedir. Bu yüzden sizlerde eğer evlenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kadın arkadaşlarımıza ya da erkek arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Bu konuda herhangi bir sınır ya da kısıtlama kesinlikle bulunmuyor arkadaşlar. Sitemiz herkesin girişine açık bir sitedir.

Evlilik gerçekten çok ciddi bir konu arkadaşlar. Eminim ki hepinizin geçmişte birbirinden farklı ilişkileri, tecrübeleri olmuştur. Gördüğünüz gibi doğru insanı bulmak hiç kolay olmuyor. Zaten doğru kişiyi bulmak kolay olsa idi bu site hiç açılmazdı. Sonuçta kimsenin arkadaş bulmak için interneti kullanmasına gerek kalmazdı. Ancak görmüş olduğunuz gibi sitemiz içerisinde arama gerçekleştiren çok fazla sayıda insan bulunuyor. Buda demek oluyor ki tabii ki de doğru insanı bulmak hiç kolay olmuyor. Bu yüzden yaşınz kaç olursa olsun şimdiye kadar doğru insanı bulamadıysanız hiçbir şekilde umutsuzluğa ya da Ümitsizliğe kapılmayın arkadaşlar. Emin olun ki sitemizin içerisinde birbirinden farklı insanlarla sohbet etme, arkadaş olma şansına sahipsiniz. Yapacağınız tek şey sitemizde zaman geçirmek olacaktır.

Eş Arayan Yaşlı Adamlarla Tanışma Siteleri

Bu sitede hiçbir şey için kriter, üyelik gibi şeyler kesinlikle gerekmiyor arkadaşlar. Sizde dilediğiniz gibi sitemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Emin olun ki sitemizde sizler gibi yalnızlık çeken, sizin gibi hayat arkadaşı bulmaya çalışan o kadar çok fazla sayıda insan var ki hepinize göre biri bu site içerisinde bir yerlerde. Burada önemli olan tek şey tabii ki de sitemizde kendinizi tanıtan yorumlar yazmak olacaktır. Kendinizi ne kadar güzel bir şekilde ifade ederseniz, Bayan arkadaşlarımızın size mesaj gönderme olasılıklarını o kadar çok artırmış olursunuz. Biliyorsunuz ki kadınlar kendilerine güvenen, kendini bilen erkeklerden hoşlanıyorlar.

Eğer bu tarz bir yapıya sahipseniz zaten işiniz oldukça kolay denilebilir. Ancak ne istediğini bilmeyen, kadınlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen bir erkekseniz sadece bu sitede değil günlük hayatınızda da şansınız neredeyse hiç olmayacaktır arkadaşlar. Kadınların dilinden biraz anlamanız onları ikna etmeniz için, onları etkilemeniz için yeterli olacaktır sevgili arkadaşlar. Sitemizde görmüş olduğunuz bayan arkadaşlarımıza istediğiniz kadar mesaj gönderebiliyorsunuz. Sitemizde bununla alakalı olarak herhangi bir kısıtlama kesinlikle bulunmuyor. Bu yüzden içiniz rahat olabilir. Kendinize uygun olarak gördüğünüz, uygun olduğunu düşündüğünüz herkese mesaj gönderebilirsiniz. Ne kadar çok insanla muhabbet ederseniz, ne kadar çok insanla sohbet ederseniz sizin için doğru olan insanı bulma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here