Eş Arıyorum

0
288

Türkiye’nin En güncel sevgili bulma, eş arama, kız arkadaş bulma sitesi olan seslihit.com sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar.

Eş arayan olgun kadınlar, koca arayan dul bayanlar, ciddi ve İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı ve tesettürlü kadınlar, evlenmek isteyen zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, İstanbul ciddi ve İslami evlilik sayfası, Ankara evlenmek isteyen olgun kızlar, 50 yaş üstü evlilik sitesi, 30-40 yaş arası evlilik sayfaları, Antalya evlenmek isteyen yabancı kadınlar, bayanlarla ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen tanışma siteleri…

Sitemiz içerisinde çok kısa sürede kendinize uygun sevgili ve kız arkadaş bulabilirsiniz. Sizler gibi sitemize girerek hayat arkadaşı arayan, düzgün eş bulmak isteyen bütün kadın ve erkek arkadaşlarımıza tanışabilir, uygun gördüğünüz insanlarla tamamen ücretsiz olarak mesajlaşa bilirsiniz.

İstanbul’dan kendime uygun bir eş arıyorum bekar bayanım

Merhaba. İstanbul’da yaşayan 28 yaşında olgun bir kadınım. Hayatımın aşkını bulmak istiyorum. Daha önce bir kere nişanlandım. Ancak sonrasında uygun olmadığını düşündüm. Nedense insanlar evlilik yaklaştığı zaman hal ve hareketlerinde, tavırlarından, her şeylerin de değişiklik oluyor. Bu sebepten dolayı da nişan konusu benim için bitti. Ben gerçekten bana değer veren, beni seven ve beni sevdiğini bana hissettiren, belli eden sevgili arıyorum. Sonuçta birbirimize sevgimizi hissettirmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Birbirimize olan sevgimizi belli etmezsek birlikte olmamızın, sevgili olmamızın hiçbir anlamı kalmaz diye düşünüyorum. Bu yüzden sevmesini bilen ve gerçekten sevgisini hissettiren ve ciddi evlilik düşünen birini arıyorum.

Gerçekten bir kadına sahip çıkmasını bilen, bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen biriyle olmak istiyorum. Çünkü bir çok erkeğe baktığım zaman, bir çok arkadaşımın eşine baktığım zaman gerçekten çok saçma ve tuhaf ilişkiler görüyorum. İnsanlar gerçekten bir kadına nasıl davranılması gerektiğini, bir kadına nasıl sahip çıkılması gerektiğini bilmiyorlar. Ben bu olgunluğa erişmiş olan erkeklerle tanışmak istiyorum. Aslında bu sebepten dolayı daha önce evlenmiş boşanmış bir erkek olursa benim için tabiikide daha iyi olur. Çünkü daha önce evlilik tecrübesini yaşamış olan erkekler kadınlar konusunda daha tecrübeli oluyorlar ve kadınları daha çok mutlu etmesini biliyorlar.

Ancak tabii ki de bu yine de benim bir kriterim değilsin. Eğer gerçekten olgun olduğunu düşünen, gerçekten kadına nasıl davranması gerektiğini bilen birileri varsa onlarla da görüşebilirim. Sonuçta doğru insanın ya da aşkın beni nerede bulacağını bilmiyorum. Gerçekten düzgün ve akıllı bir kadınım. Her zaman olgun düşünmüşümdür. Benim tek ihtiyacım olan bir hayat arkadaşı. Maddi gücünü eline almış, arkasında ailesi olan bir kadın olarak ayaklarımın üzerinde dura biliyorum. Burada benim tek eksiğim manevi olarak bana sahip çıkacak, bana sevildiğimi hissettirecek bir erkek.Ancak tabii ki de bu yine de benim bir kriterim değilsin. Eğer gerçekten olgun olduğunu düşünen, gerçekten kadına nasıl davranması gerektiğini bilen birileri varsa onlarla da görüşebilirim. Sonuçta doğru insanın ya da aşkın beni nerede bulacağını bilmiyorum. Gerçekten düzgün ve akıllı bir kadınım. Her zaman olgun düşünmüşümdür. Benim tek ihtiyacım olan bir hayat arkadaşı. Maddi gücünü eline almış, arkasında ailesi olan bir kadın olarak ayaklarımın üzerinde dura biliyorum. Burada benim tek eksiğim manevi olarak bana sahip çıkacak, bana sevildiğimi hissettirecek bir erkek.

Evim ve arabam var. Ailemle beraber yaşıyorum. Kendime ait olan evim kira da bulunuyor. Tek başıma yaşamayı sevmiyorum. Bir kere bunu denedim. Ancak gerçekten evin içerisinde çok ciddi anlamda yalnızlık çektim.Evim ve arabam var. Ailemle beraber yaşıyorum. Kendime ait olan evim kira da bulunuyor. Tek başıma yaşamayı sevmiyorum. Bir kere bunu denedim. Ancak gerçekten evin içerisinde çok ciddi anlamda yalnızlık çektim. Bu sebepten dolayı da tekrardan ailemin evine geldim. Oradan gelen kira +1 iş hayatım var. Bu şekilde geçimi rahatlıkla sağlıyorum.

Çok şükür ailemin maddi durumu gayet iyi. Bu yüzden benim para konusunda herhangi bir kriterim yok. Çünkü gerçekten parayla mutluluk olmuyor. Ben bunu bilen bir insanım. Bu yüzden birbirimizi sevelim, sevilelim gerçekten geri kalan hiçbir şeyin önemi kalmıyor. 30-40 yaş arası ciddi düşünen, eli yüzü düzgün, yanıma yakışan bir hayat arkadaşı arıyorum. Umarım bu sitede aradığımı bulabilirim. Şimdiden yazan herkese çok teşekkür ederim saygılarımla.

Koca Arayan Bayanlarla Tanışma Sayfaları

Hayat Çok hızlı şekilde akıp geçiyor arkadaşlar. Bu nedenle hayatın hızına, zamanın akışına yetişmemiz gerekiyor. Biliyorum ki bazılarınızın yaşı orta yaşın üzerinde. Bu tarz insanlar genellikle hayat arkadaşı bulamadıkları için depresyona giriyorlar. Ama lütfen siz depresyona girmeyin arkadaşlar. Çünkü emin olun ki bu sitede her yaş grubundan, birbirinden farklı kafa yapısına sahip, kendi kriterlerimize uygun olan insanlarla tanışma, arkadaş olma ve sevgili olma Şansınız var arkadaşlar. Bu yüzden sitemizde ne kadar çok zaman geçirirseniz emin olun ki sevgili bulma, kız arkadaş bulma gibi konularda o kadar çok avantaja sahip olursunuz.

Sitemizin ana sayfasına giderek dilediğiniz kriterlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Baz erkekler daha önce evlenmiş boşanmış kadınlarla sevgili olmayı, evlenmeyi tercih ediyorlar bazıları ise açık giyimli kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu durum tamamen sizin kendi tarzınıza, yaşam tarzınıza kalmış bir olay. Sitemizde her çeşidini bulabilirsiniz. Hiçbir şekilde Sitemize üye olmanıza ya da ücret ödemenize de gerek yok. Rahatlıkla istediğiniz gibi hayallerinizdeki kadına bu site sayesinde rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

İslami evlilik düşünen türbanlı ve tesettürlü kadınlar

Herkesin hayallerini süsleyen kadın yapısı birbirinden farklıdır. Sitemiz içerisinde de buna şahit olacaksınız sevgili arkadaşlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Herkesin birbirinden farklı zevki olabilir. Bu yüzden de herkesin farklı tarzdaki arayışları bulunuyor. İnternet gerçekten bizlere her konuda olduğu gibi bu konuda da çok büyük avantaj sağlıyor. Biliyorsunuz ki internet sayesinde istediğiniz her şeyi çeşit çeşit bulabiliyorsunuz. Bu konu arkadaş bulmak, evlenecek eş bulma konusunda da geçerli. Eskiden televizyonlarda olan izdivaç ve evlendirme programları sayesinde insanlar bu çeşitliliği yakalayabilmişken şimdi ise arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde bu çeşitliliği yakalamış durumdalar.

İnternetin bu avantajlarından yararlanabilmek ise tamamen sizin kadın arkadaşlarımızı etkilemenizle alakalı bir durum. Eğer kadınları etkileyebilen bir yapıya sahipseniz, onlarla nasıl konuşmanız gerektiğini, onları nasıl etkilemeniz gerektiğini biliyorsanız o zaman işiniz çok kolay olacaktır. Sonuçta kadınlar kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar. Bu bir gerçek. Eğer kadın arkadaşlarımız üzerinde güzel bir izlenim bırakırsanız eminimki kısa zaman içerisinde bir çok bayan arkadaşımızın evlilik amacıyla geri dönüş alırsınız. Hepinize bol şans dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here