Ciddi İslami Evlilik Siteleri 2022

0
95

Ciddi ve Evlenecek Erkek Arıyorum

Yuva kurmak için uygun bir aday bulamıyorsanız bir eş namzetiniz yani adayınız yoksa ve artık yalnızlıktan çok sıkıldım evlenip çoluk çocuğa karışmak istiyorum diyorsanız çok doğru adrestesiniz. Seslihit.com sizlere yardım etmek ve bu yolda ilerlerken yanınızda olup doğruyu göstermeyi kendisine ilke edinmiş çalışanlarıyla 2022 yılının en güçlü ve en büyük sitesi olma hedefindedir.

Bu hedefi gerçekleştirirken sizlerin yanımızda olduğunu ve bizlere inanıp güvendiğinizi görmek bizlere güç veriyor. Bizlerde bu güveni boşa çıkarmamak adına canla başla çalışıp sizleri güvenilir bir ortamda tanıştırıp; sevgili olurken ya da evlenirken kafanızda soru işareti bırakmamak adına elimizden geleni yapacağız. İstediğiniz kriterlerde dul, bekar , türbanlı, Suriyeli , Almancı ya da herhangi bir Avrupa ülkesinden bir sevgili adayını sitemizde gönül rahatlığı ile arayıp bulabilir ve Whatsapp üzerinden muhabbet etme ve tanışma şansını yakalayabilirsiniz.

Evlenilecek Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Herkese selam hayırlı günler diliyorum. Adım Aysel 37 yaşındayım. Boyum 168 kilom 59. Aslında yaşımı göstermiyorum daha genç duruyorum hani görseniz 30 falan dersiniz. Bu yaşıma kadar kendime iyi baktım diyetler estetikler bakım kremleri derken kendimi her zaman genç tuttum. Hayatı ve yaşamayı seviyorum o yüzden hiç evlenmedim erkek arkadaşlarım oldu ama onlarla da ciddi ilişkilerimiz olmadı tabi ki. Eğlendik gezdik tozduk hepsi o bu ancak iş evliliğe gelince ben hep kaçtım. Çünkü hayatımın baharında dünyayı kendime zindan edemezdim. Dünyayı gezmek gibi hayallerim vardı amaaa ancak Türkiye’yi dolaşabildim. Tabi buna da şükür bunu bulamayanlarda var. Gel gelelim ki hayat durmuyor yaş ilerliyor artık bende evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum. Evlenmek istemin asıl sebebiyse tabi ki çocuğumun olmasını istiyor olmam. Kendimle ilgili gerekli testlerin tamamını yaptırdım anne olmak için önümde hiç engel yok. Tamamen sağlıklıyım çok şükür. Ancak evlenmek istediğim beyden de aynı testlerden geçmesini isteyeceğim çünkü evliliğimin ana sebebi çocuk sahibi olmak isteyişim.

Evleneceğim beyin benden uzun olmasını istiyorum. Benim maddi durumum yerinde çok şükür bodrumda yazlığım İstanbul’da 3 tane evim ve 2018 model spor bir arabam var ailemin de durumu iyi sağ olsunlar babam bunları yaparken bana çok destek oldu. Evleneceğim kişiden maddi olarak bir beklentim yok ancak eli ekmek tutan çalışan birisi olsun ki çocuğumuza kötü örnek teşkil etmesin. Kimse tembel birisini eş olarak istemez sonuçta çocuğuma kötü örnek olmasını istemem. Tabi ki çocuk kadar ben de önemliyim hayatı bana dar edecek kıskanç birisiyle evlenmek istemiyorum. Bu yaşıma kadar özgürce yaşadım bundan sonra kısıtlanamam. Ama eşim olacak kişinin içi rahat olsun ki seversem asla başını önüne eğdirmem. İçiniz o açıdan rahat olsun yeter ki kibar bir beyefendi olsun. Gönlümü kırmasın beni el üstünde tutsun aileme karşı nazik ve saygılı olsun ele güne karşı gururla ayakta yanında durabileyim, yanımda dursun elini tutayım.

Aslında hayattan zor bir şey istemiyorum mutlu olmak bana göre bu kadar basit. Zaten böyle olursa hayat sizin için de güzel olur insanlar böyle davrandıkça ne savaşlar olur ne kavgalar, gürültüler. İnanın böyle yaşayınca hayat daha kolay olur. Gözyaşı olmaz hüzün olmaz. Benim hayata karşı bakışım biraz da bu şekilde arkadaşlar eğer ki hepimiz birbirimize karşı anlayışlı ve saygılı olursak daha düzenli ve güzel bir evliliğimiz , sevgililik sürecimiz , hayatımız olur hayat güzel olur 🙂

İslami Evlilik Düşünen Dul Kapalı Kadınlar

Herkesin aklında hayalinde farklı farklı tiplerde yapılarda karakterde güzel kadınlar veya yakışıklı erkekler vardır. Kimisi zeki kimisi zengin kimisi kapalı kimisi açık kimisi esmer, sarışın , kumral sever. Renkler ve zevkler tartışılmaz. Sokağa çıkıp aradığınız özelliklerde eş adaylarını ya da sevgili olmak istediğiniz kadınları bulmak yıllarınızı alacak olan bir durumdur. Sonuçta kafa denginiz olacak olan birisini sokak sokak ya da bar , kafe gibi mekanlara tek tek gire çıka arayamazsınız. Bu akla uygun bir şey değil. çünkü dünyanın neresine kadar dolaşıp hangi mekanlarda takılacaksınız ki ? Bu yüzden sosyal medyanın büyük kolaylığı reddedilemez bir gerçek. Evinizde otururken hayatınızın kadınını bir internet yardımı ile bulabileceksiniz.

Sitemizde islami evlilik yapmak isteyen dul kapalı kadınlar üyelerimizin varlığı yadsınamaz bir çoğunluktadır. Sizler eğer ki kapalı kadınlarla birlikte olmak onlarla evlenmek ya da sevgili olmak istiyorsanız onların ilanlarını tek tek incelemeniz onları iyice tanımanız gerektiği yönünde düşünüyoruz. Eğer ki sizler bu konuda açık görüşlü değilseniz hayır böyle şey mi olur diye düşünüyorsanız bu tür kötü fikirleri aklınızdan çıkarıp ön yargılı davranmadan önce sizin de sitemizde tur atmanızı ve ilanlara göz geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Bakın oturduğunuz yerden sokağa çıkmadan tanışıp arkadaş olabilme imkanı sunuyoruz sizlere neden bu fırsatı değerlendirip onlarla tanışıp arkadaş olabilmek varken bunu elinizin tersiyle itesiniz ki ? Belki de hayatınızın aşkını, ruh eşinizi www.seslihit.com ‘ da bulacak ve onunla yapacağınız whatsapp mesajlaşmaları sonucunda onu tanıyacak ve gerçek aşkı bulduğunuzu hissedeceksiniz.

Ücretsiz Kız Arkadaş Edinme Siteleri

Bedava Bayanlarla Sohbet ve arkadaşlık sayfaları, evlenecek eş arıyorum, kızlarla mesajlaşma gibi aramalar için sitemizi kullanabilirsiniz.

En güzel kızlarla tamamen ücretsiz bedava bir şekilde tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer ki bir sevgili yapmaya, bir kız arkadaş edinmeye hazır hissediyor ve vaktinin geldiğini düşünüyorsanız bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Çünkü bu yazı size nasıl bedava bir şekilde kız arkadaşınız olabileceği konusunda sizi yönlendirecek ve yol gösterecek nitelikte bir yazı dizisi olacaktır. Öncelikle yapmanız gereken iki şey var. Bunun tabi ki isterseniz birisini seçebilirsiniz isterseniz ikisini birden yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmış bir şey tabi ki ikisini birden yaparsanız şansınız daha da artacaktır.

İlk seçenek olarak : Sitemizde ücretsiz bir şekilde size uygun olan sevgili aday profilini arayıp bulabilir ve ona yorum atarak tanışmak istediğinizi söyleyebilirsiniz o da kabul ederse sizden whatsapp iletişim numaranızı isteyebilir ya da size kendi whatsapp iletişim numarasını verebilir. Bu şekilde kolay bir tanışma ve başlangıç yapabilirsiniz. Bundan sonrası tamamen sizin kendinizi doğru ve doğal bir şekilde karşınızdakini kandırmadan anlatıp tanıtmanıza kalmış bir durum. Unutmayın ki kadınlar doğru ve doğal erkeklerden hoşlanırlar. Yalan söylemeniz ve bunun ortaya çıkması onları sizden uzaklaştıracaktır.

İkinci seçenek olarak : Sitemize ücretsiz bir şekilde üye olup kendi profilinizi oluşturabilir, istediğiniz kriterleri belirtip kendinizi tanıtabilirsiniz ve bu şekilde eş veya sevgili arayan bayan arkadaşlarımızın ilanınızı görüp sizlerle tanışmak istemesini sağlayabilirsiniz. Burada en önemli kriter kendinizi olduğunuz gibi tanıtmaktır. Bu yöntemden kesinlikle şaşmayın çünkü dürüst bir ilişki başlangıcı size istediğiniz düzgün ilişkiyi yaşatma şansı tanıyacaktır. Ve işin en güzel tarafı bunların tamamı için tek kuruş bile ödemeyeceksiniz evet doğru okudunuz bu sizler için sağladığımız ücretsiz bir hizmet.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here