Bayanları Nasıl Etkileyebilirim?

Bayanları etkilemenin püf noktaları nelerdir? Nasıl daha kolay sevgili bulabilirim? Kadınlar nelerden hoşlanır? Kadınlar neden aşırı ilgiyi severler? Dikkat çeken bir erkek olmak için neler yapmalıyım? Kadınlar için vazgeçilmez bir erkek olmak için neler yapmalıyım? Olgun bayanlarla nasıl arkadaşlık kurabilirim? Olgun bayanları nasıl etkileyebilirim? Tüm bu sorularınızın cevabı, kadınlara ve aşka dair merak ettiğiniz herşey bu sayfamızda..

Kadında öyle bir sır vardır ki, erkeği her daim kendine çeker. Erkeğin karşı koyamayacağı çok güçlü bir duygudur bu. Erkek her zaman bir kadına sahip olmak onu sevmek,korumak ve kollamak ister. Sıkıntılı anlarında ona destek olmak ister. Olamadığı zamanlarda da bunu kendine yediremez ve vicdan yapar. Hatta bir başkasının sevdiği kadının derdiyle meşgul olmasını bile hazmedemez çoğu zaman. Sevgi ve aşk bu kadar güçlü bir duygudur. Tabi aynı şekilde kadında erkeği ister ve arzu eder.

Hatta kadındaki bu duygu erkeğin hissettiğinden çok daha güçlüdür ancak kadınlar bunu her zaman göstermek istemezler. Erkek ise aksine hissettiği duyguyu daha abartarak göstermek ister arzu ettiği kadına. Kadın ile erkek arasındaki bu duygusal bağ dünyanın var olmasından başlar ve kıyamete kadarda sürecektir. Ancak olay her zaman bu kadar basit olmayabilir. Her zaman hayalinizdeki gibi bir kadınla tanışma şansınız olmayabilir. Ya da tanışmış olsanız dahi işler bazen yolunda gitmez. Sizin istediğiniz arzu ettiğiniz bir kadın aynı duyguları size karşı hissetmeyebilir.Bu durum sizin açınızdan tam bir hayal kırıklığı olacaktır.

Bayan Arkadaş Arıyorum Ne Yapmalıyım?

Bayan arkadaş arıyorum ancak bulamıyorum gibi bir derdiniz,sorununuz varsa, ya da bayanlarla tanışmanıza rağmen sürekli birşeyler yolunda gitmiyor ve aşk yaşayamıyorsanız bu yazımız tam size göre. Öncelikle bir bayanla tanışacak sosyal bir ortamınız yoksa en basitinden arama motoruna sohbet yazarak birçok arkadaşlık ve sohbet sitesine girerek orada kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Ancak bu sizin için birazda sabır gerektiren bir süreç olacaktır. Hemen akşamdan sabaha bir kadınla tanışmak ve aşk yaşamak mümkün değildir.

Ancak sabırlı ve kararlı olduğunuz zaman sizin dahi inanmakta güçlük çekeceğiniz kadar birbirinden farklı ve çekici bayanla tanışma şansı yakalayacaksınız. Bir bayanı etkilemek için öncelikle o bayanla tanışmayı bir şekilde başarmanız gerekir. Sanal ortamda değilde bir cafede ya da daha farklı bir mekanda hoşunuza giden bir bayan varsa ve tanışmak isterseniz burada tamamen yaratıcılığınızı ve espri kabiliyetinizi ön plana çıkarmalısınız. Bu ikisine sahip değilseniz bence hiç denemeyin bile çünkü adınız sapığa çıkabilir.

Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Aşk yaşamanın yolu mutlaka hoşlandığınız bir bayanı etkilemekten geçer. Sizden etkilenmeyen bir bayanla beraber olma şansınız yok malesef. Bu yüzden daha önce tanıdığınız bir bayanı veya yeni tanıştığınız bir bayanı etkileme konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız, bu yazımızda sizlere yardımcı olabilecek birkaç küçük tüyo bulabilirsiniz. Herşeyden önce karşınızdaki kişi ben dış görünüşe önem vermiyorum, önemli olan insanın kalbi ve kalp güzelligi gibi kulağa hoş gelen cümleler kuruyor olsa bile siz bunlara çok aldırış etmeyin. Çünkü dış görüntü her zaman önemlidir. Dışını sevmediğiniz birşeyin içi ile çok ilgilenmezsiniz.

Öncelikle bulunduğunuz ortama göre hareket etmelisiniz. Eğer sanal.ortamda bir arkadaşlık sitesinde bir bayanla sohbet ediyorsanız herşeyden önce karşınızdaki kişiye size güvenebileceği hissini vermelisiniz. Güven veremediğiniz takdirde o bayanla saatlerce sohbet etmiş dahi olsanız bir ilişki yaşamanız söz konusu dahi olamaz. Size güvendiği zaman sizin için tüm kapılar açılacaktır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey acele etmemeniz ve sabırlı olmanızdır. Çünkü aceleci davranmak bayanlarda güvensizliğe yol açar. Güvenin olmadığı yerde aşkın adı dahi söylenemez.

Bulunduğunuz ortam sanal ortam değil sosyal bir ortam ise güven yine önceliklidir ancak burada kadını şaşırtmanız önemlidir. Kadınlar kendilerini şaşırtmayı başaran erkeklere karşı ilgi duyarlar. Onunla ilgilenin ama dozunu kaçırmayın. Olaya birazda gizem katmanız sizi çok daha çekici hale getirecektir o bayanın gözünde. Size örneğin ismini sorduğu zaman siz ona tüm ailenizden benzetmeyin. İsminizi soruyorsa sadece isminizi söyleyin. Hatta soy isminizi dahi söylememelisiniz. Bu şekilde kadının sizi merak etmesini sağlayabilirsiniz.

Kadınları etkileme konusunda hiç şüphesiz en çok işe yarayan şeylerden biride onun hakkında, onun tahmin ettiğinden daha çok şey biliyor olmanızdır. Onun hakkında aslında önemsiz olan küçük detaylara dikkat edin ve yeri zamanı geldiğinde bu küçük detayları bildiğinizi gösterin. Örneğin kulağının altında küçük bir ben varsa, buna kolay kolay kimse dikkat etmez çok büyük olmadığı sürece. Kimsenin dikkat etmediği o detayı siz bilmelisiniz ki, bunu gösterdiğiniz zaman o bayan sizin ona herkesten farklı baktığınızı anlasın. Bunu anladığı zaman emin olun o kadında size herk3se baktığında daha farklı bakmaya başlayacaktır.

Bu konuda çok fazla tavsiyede bulunabiliriz dikkat edilmesi gereken ve işe yarayan. Ancak son olarak ve belkide en önemlisi asla ve asla birbirinizi yeni tanımaya başladığınız bir bayana karşı argo konuşmayın ve cinsel konulara girmeyin. Bu aşamada bu tür konulara girmeniz yapacağınız en büyük hata olacaktır. Bir ilişkinin başlamadan bitmesini istiyorsanız ancak bunu yapabilirsiniz. Hatta o bayan bu tarz konuları açsa bile siz onu rencide etmeden konuyu başka şeylere kaydırın ve konuyu değiştirin. Bu aşamada kadının bedenine değil, kalbine ve ruhuna değer verdiğinizi göstermelisiniz. Aksi halde başarı şansınız yok denecek kadar azalacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*