Bayan Arkadaşlık Siteleri

0
420

Dul Bayanım Sevgili Arıyorum

Merhaba. 33 yaşında türbanlı bir bayanım. Gerçekten yanıma yakışacak bir sevgili arıyorum. Eşimi altı sene önce trafik kazasında kaybettim. Altı senedir kendime yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyorum. Bunun sebebi de insan kaybetmek gerçekten çok kötü hissettiriyor. İnsan bu olayı atlatamıyor. Kimin ne zaman bu dünyadan göçüp gideceğini hiç bilmiyoruz gerçekten. Bundan dolayı da bir dönem ciddi anlamda psikolojik olarak problemler yaşadım. Hayat gerçekten çok hızlı şekilde geçip gidiyor. Bu arada çocuğum yok. Ben her zaman çocuk sahibi olmak istemiştim. Tabii ki de maalesef kısmet olmadı.

Yaşım daha fazla ilerlemeden de çocuk sahibi olmak istiyorum. Ancak tekrardan evlenmeyi düşünmüyorum. Güzel, kalıcı bir ilişkim olsun istiyorum sadece. Beni koruyacak, kollayacak, birlikte güzel zaman geçirebileceğimiz bir hayat arkadaşı arıyorum desem daha doğru olur. Tabii ki çocuk olayına gelecek olursak hiçbir aciliyeti yok. Sonuçta önüme gelen herkesten çocuk yapamam. Eğer gerçekten kalıcı güzel bir arkadaşlık ilişkisi yakalayabilirsam, o doğru insanı bulabilirsem hiç düşünmeden evlenmeden çocuk yaparım.

İnsanlara güvenim pek yok. Bu yüzden ilişkiyi biraz ağırdan almayı tercih ederim. En başında belirtmek istiyorum. Çünkü bazı insanlar gerçekten çok aceleci davranıyorlar. Ben böyle bir insan değilim. Gerçekten acele etmeyecek, gerçekten bir hayat arkadaşı arayan erkek arıyorum. Kısa süreli ilişkileri kesinlikle sevmiyorum. Bana da çok doğru gelmiyor. Bu yüzden kalıcı erkek arıyorum. Her günümüzü gerçekten çok iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Kimse, kimseyi mutsuz etmemeli. Aslında hepimiz birbirimizi mutlu etmek için çabalasak hayat gerçekten çok güzel olur. Ancak biz insanlar gerek hırslarımızdan dolayı gerek farklı sebeplerden dolayı birbirimizi mutlu etmek yerine birbirimize savaşmayı tercih ediyoruz. Benim kesinlikle böyle bir savaşım yok. Böyle bir savaşı olan insanların da benden uzak durmasını tercih ederim. Ben kısacası böyle bir insanım. Bana mesaj gönderen insanların da kendilerini ayrıntılı şekilde tanıtmalarını rica ediyorum.

Benim hakkımda insanların bilmek istediği farklı şeyler olursa da lütfen çekinmeden sorsunlar. Her şey dürüstlük içerisinde yanıtlarım. Bu arada ben dürüstlüğü gerçekten çok önem veriyorum. Tam anlamıyla mutlu olmak istiyorsak birbirimize karşı dürüst olmalıyız zaten. İnsan kandırıldığı zaman gerçekten kendini çok kötü hissediyor. Bu sebepten dolayı da ben ne yalan söylerim ne de yalan söyleyen insanlardan hoşlanırım. En ufak bir yalan daha yakalarsam o insanla bütün ilişkim biter. Benim için İşin ucunda yalan var ise hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Gerçekten sadık olacak, güvenilir olacak, tam anlamıyla hayat arkadaşım olacak birini arıyorum. O dediğim gibi zaten ne zaman bu dünyadan göçüp gideceğimiz hiç belli değil. Bu yüzden bu dünyada olan şu kısa süremizi iyi bir şekilde değerlendirmeli, gerçekten mutlu olacağımız şekilde yaşamalıyız. Bunun bilincinde olan, aklı, mantığı yerinde insanlarla görüşmek isterim. Hayat olgunluğu gerçekten çok önemli. Kesinlikle olgun olmayan insanlarla Uğraşamam. Çocukça hareket eden, hayatta hiçbir şey görmemiş, hiçbir zorluktan, hiçbir şeyden haberi olmayan insanlar kesinlikle bana yazmasınlar. Çünkü gerçekten o tarz insanlara tahammül edemiyorum.

Olgun Dul Cep Tel Noları

Bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, olgun, sevgili arayan, koca arayan türbanlı, tesettürlü kadınların cep telefon numaraları, hayat arkadaşı arayan, evine yatılı erkek arayan zengin ve yaşlı bayan iletişim numaraları gibi aramalar için kesinlikle doğru adrestesiniz sevgili arkadaşlar. Eminim sizlerde artık yalnızlıktan çok sıkıldınız ve bir an önce kendinize uygun, hayatınıza uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulmak istiyorsunuz. Emin olun sizlerle aynı duruma sahip, sizlerle aynı duygulara sahip olan çok fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor bu sitede.

Burada önemli olan tek şey gerçekten size uyum sağlayacak, gerçekten sizi sevecek, sizin sırdaşınız olacak, sizin hayat arkadaşınız olacak kişiyi bulabilmek. Evlenecek eş çok bulursunuz arkadaşlar. Ancak doğru insanı bulmak hiç kolay olmuyor. Zaten kolay olsaydı boşanmalar olmaz, bu tarz sitelere gerek bile kalmazdı. İnternet sitelerinde bile doğru insanı bulmak için çaba harcamanız gerekiyor. Karşınızdaki insanı tam anlamıyla tanımadan kesinlikle onunla ciddi bir yola girmemelisiniz. Birbirinize ne kadar çok zaman tanırsanız emin olun ki sizin için doğru olan insan olup olmadığını daha net bir şekilde değerlendirirsiniz.

Türbanlı Tesettürlü Çarşaflı Kız Numarası

Sitemiz Hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak açılmış ve bu şekilde hizmet veren bir sitedir sevgili dostlar. Gerçekten kendini yalnız hisseden, bir an önce kendine uygun sevgili bulmak isteyen, eş bulmak isteyen herkesin sitemizde yer var. Sitemizin kurulmasındaki tek amaç insanların daha fazla yalnızlık çekmemesi. Çünkü yalnızlık uzun sürdüğü zaman gerçekten çok kötü oluyor. Bunuda yalnızlığı çekmiş olan, yaşamış olan insanlar bilir. Bir çok insana göre yalnızlık gerçekten çok kolay ve güzel bir şey. Ancak maalesef ki her şey dışardan göründüğü kadar kolay ve güzel olmuyor.

İşte bu yüzden bizler istedik ki Türkiye’de yalnızlık çeken, problem yaşayan, kendine uygun kız arkadaş, sevgili bulmak isteyen herkes sitemize dilediği gibi girsin ve istediği gibi aramalarını gerçekleştirsin. Bu amaç doğrultusunda da gerçekten çok güzel başarılar elde ettik arkadaşlar. Çok fazla sayıda insan bu site sayesinde kendine uygun eş, sevgili bulabildi. Bu insanlardan birisi de siz olabilirsiniz. Hayatın gerçekten insana neler getireceği hiç belli olmuyor. Doğru insanı, hayat arkadaşınızı nerede, ne zaman bulacağınız hiç belli olmaz. Bu nedenle hiçbir zaman pes etmeden aramalarınıza devam etmelisiniz.

Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Zengin Bayan arkadaş bulmak gerçekten bir çok erkeğin hayalidir sevgili arkadaşlar. Gerçekten hayat her geçen gün daha da zor bir hale geliyor. Gün geçtikçe sitemiz içerisinde zengin ve yaşlı bayan arkadaş arayan insanların sayısı da oldukça artmış durumda. Tabii bunun yanı sıra şöyle de bir şey var ki bazı erkekler gerçekten kendilerinden yaş olarak çok daha büyük, çok daha tecrübeli, çok daha olgun olan kadınlardan hoşlanıyorlar. Dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılmaz. Baz erkekler ise kendilerinden daha genç, daha çıtır kızlardan hoşlanıyorlar.

Herkesin birbirinden farklı araçları olması oldukça normal. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir sevgili, nasıl bir hayat arkadaşı aradığınız konusudur. Nasıl bir insanla sevgili olmak istediğinize karar verirseniz geri kalan her şey çorap sökü gibi gelecektir arkadaşlar. Eminim ki hepinizin kafasında belli bir kritere sahip, belli bir yapıya sahip bayan arkadaş vardır. Bu kriterlere uygun olan insanı da emin olun ki internet sayesinde çok kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here