Bayan Arkadaş bul

0
199

Dul Bayanım Erkek Arıyorum

merhaba. 33 yaşındayım. Daha önce bir kere evlendim boşandım. Şu anda arkadaş olabileceğim, sevgili olabileceğim birini arıyorum. Bir kere evlenip boşandıktan sonra uzun süre yalnız kalmak gerçekten hiç bana göre bir şey değilmiş. Çünkü başka bir erkekle aynı evi paylaşmak, hayatını başka bir insanla paylaşmak gerçekten çok güzel bir duygu. Bu sebepten dolayı ben de uzun süre yalnız kalmayı beceremedim. İki sene önce boşandım. Aslında ilişkim uzun zaman önce bitmişti. Yani her ne kadar evli olsam bile kendimi yalnız hissediyordum. Çok zorlu bir boşanma sürecim oldu. İnsanlar nedense kötülüğü yapıyorlar, ilişkileri bitiriyorlar, karşılarındaki kişiyi öldürüyorlar sonrasında konu boşanmaya geldiği zaman bunu bir türlü kendilerine yediremiyorlar.

Erkeklerin bu olayını gerçekten anlamadım. Defalarca aldatıldım, defalarca affettim sırf düzenim bozulmasın, karşımdaki insana bir şans daha vereyim diye kendimden gerçekten çok fazla taviz verdim. Ancak bütün bu tavizlere rağmen aynı kabusu yaşamaya devam ettim. Sonrasında boşanmak istediğim zamanlar kıyametler koptu. Gerçekten bana çok salakça geliyor. Bir insan karşısındaki kişiyi aldı atabiliyorsa zaten onu sevmiyor demektir. Sevmediğiniz halde başka biriyle neden ilişkiye devam ediyorsunuz ya da neden ona yalan söylüyorsunuz, duygularıyla oynuyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Bu erkeklerin genel olarak yapısında olan bir şey.

Ben artık kimsenin kalbimi kırmasına, kimsenin beni kandırmasını istemiyorum. Bu yüzden gerçekten güvenebileceğim, bana güven veren bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Gerçekten hayatımı tam anlamıyla anlatabileceğim, birleştirebileceğim birini arıyorum. Resmi olarak evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Kendimi bunun için hazırda hissetmiyorum. Benim yapmak istediğim tek şey gerçekten kendime uygun bir dost bulmak ve dostumla beraber güzel bir şekilde hayatıma devam etmek. Evlilik bana gerçekten çok zor geliyor. Çünkü insanlar evliliği çok yanlış hissettiriyorlar. Evlilik aslında eskiden gerçekten çok güzelmiş. Günümüzde evlilik gerçekten çok saçma bir hale geldi.

İnsanlar gerçekten evlendikleri kişiyle sırf evlenmek için evleniyorlar. Karşılarındaki kişi hayat arkadaşım olsun, beni gerçekten sevsin diye evlenmiyorlar. Sırf dışarıya ben evlendim demek amacıyla evlilik gerçekleştiriyorlar. Bu tarz evliliklerin sonu da tabii ki de hüsran oluyor. Ben de böyle bir ilişki içerisinden çıktım. Bu nedenle tekrardan aynı tarzda bir ilişkiye başlama niyetinde değilim. Gerçekten ciddi anlamda sevilmek ve güzel zaman geçirmek istiyorum. birlikte güzel ve romantik zaman geçirebileceğim, birbirimizi tamamlayabileceğimiz bir ilişki yaşamak istiyorum. Aslında bu istediklerim gerçekten çok zor şeyler değil. Ama baktığın zaman insanlar hiçbir şeyin gerçekten kıymetini bilmiyorlar. Bu yüzden de doğru insanı bulmak hiç kolay olmuyor. Benim için doğru olan kim inanın hiç bilmiyorum. Bunu nasıl ayırt edeceğimi de bilmiyorum.

Çünkü geçen sefer gördüğünüz gibi şansım pek yaver gitmedi. Bu yüzden de tekrardan hatalı bir seçim yapmaktan çekiniyorum ve korkuyorum. Bu yüzden bu sefer ilişkimi gerçekten yavaştan, ağırdan almak istiyorum. Sonuçta zamandan bul başka bir şeyimiz yok. Ve bir şey için ne kadar çok acele edersek sonunda o kadar çok pişman oluyoruz. O yüzden İyilikte güzel zaman yaşayabileceğin, güzel zaman geçirme odaklı şekilde ilişkime devam edebileceğim birini bulmak istiyorum. Benim için karşımdaki insanın hangi şehirden olduğunun bir önemi yok. Benim için önemli olan tek şey karşımdaki insan ile birlikte mutlu ve güzel zaman geçirebilmektir.

Bayan Sevgili Arıyorum

Sevgili arama Ve bulma siteleri, ücretsiz kızlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri, dost arayan, sevgili arayan kadınlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri, ücretsiz kızlarla chat ve sohbet siteleri başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde hayal ettiğiniz sevgiliye, kız arkadaşa kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gerçekten nasıl bir kız arkadaş, nasıl bir sevgili aradığınızı karar vermek olacaktır sevgili arkadaşlar. Çünkü sitemiz içerisinde her çeşit insan bulunuyor. Sonuçta herkesin birbirinden farklı kriterleri, zevkleri ve arzuları var. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir sevgili, bir erkek arkadaş ya da nasıl bir kız arkadaş istediğinizdir arkadaşlar.

Biliyorsunuz ki günümüzde internet mecrası sayesinde insanlar çok hızlı ve pratik bir şekilde hayatlarına sevgili buluyor arkadaşlar. Çünkü internet sayesinde gerçekten çok fazla sayıda insana ulaşabiliyoruz. Buda aslında internetin bizlere sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi arkadaşlar. Sizde bu avantajdan tamamen ücretsiz bir şekilde, Üyeliksiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu site yalnızca yalnızların sitesi olarak açılmıştır. Kendini yalnız hisseden, yalnızlığına bir son vermek isteyen, bir an önce tek kişilik hayatına Çift kişi olarak devam etmek İsteyen herkesin sitemizde yer var arkadaşlar. Sizlerde dilediğiniz kadar sitemizde zaman geçirebilir, kendinize uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj gönderebilir ve onlarla arkadaş olabilirsiniz.

Bedava Kız Arkadaş Bulma Sayfaları

Kızlarla tamamen ücretsiz bir şekilde tanışabilirsiniz arkadaşlar. Eğer kendinizi gerçekten bir sevgili bulmaya, bir kız arkadaş bulmaya hazır hissediyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz ve olmanız gereken yerdesiniz. Eminim ki şimdiye kadar hepimiz bir çok kez sevgili buldunuz, ilişkilerinizi üretmeye çabaladınız. Ancak biliyorsunuz ki iki farklı insana uzun süre sevgili olabilmesi, aynı hayatı paylaşabilmesi gerçekten hiç kolay olmuyor. Sonuçta yeri geliyor bizi doğuran, büyüten ailemizle bile iyi anlaşamıyoruz. Bir de düşünün ki sizden çok farklı diyorum çok farklı şekilde yetiştirilmiş biriyle aynı hayatı paylaşıyorsunuz. O tabii ki kolay olmaz arkadaşlar. Zaten asıl problem bunun kolay olmasını düşünmekte.

Eminim ki eğer sitemizde bol bol zaman geçirirsiniz hızlı bir şekilde hayal ettiğiniz kadına arkadaşı bulursunuz. Ayrıca şunu unutmayın ki bugün sitemizde kendinize uygun birini bulamadığınız zaman kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın. Sitemizi sürekli olarak yeni insanlar giriş yapıyor ve Buda demek oluyor ki her grubun insan tanıma şansımız ve fırsatımız bulunuyor sayın arkadaşlar. Bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmelisinz. Ne kadar çok insanla sohbet ederseniz, ne kadar çok insanla tanışırsanız emin olun ki kendiniz için doğru olan insanı o kadar çok bulma olasılığınız olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here