Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

0
326

Erkek Arkadaş, Dost Arıyorum

Merhaba. Ben istanbulda yaşıyorum. İnternet üzerinden satış yapıyorum. 27 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim. Gerçekten bana uygun bir sevgili bulmak istiyorum. 30-35 yaş arasında gerçekten aklıbaşında, sevmeyi bilen, bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen birini arıyorum. Evlilik gibi bir düşüncem yok. Çünkü ben sadece yaşamaya odaklı bir insanım. Her gün nasıl mutlu olsam diye düşünüyorum. Bu tarz bir kafa yapısına sahibim. Çünkü gerçekten hayatta bizim daha ne kadar yaşayacak günlerimizin olduğu hiç belli değil. Bu yüzden ben gerçekten her zaman hem kendime hem de karşımdaki insanı mutlu etmek için çaba gösteriyorum.

Elimden geldiği kadar kimseyi kırmayan, üzme yani gerçekten karşısındaki insana değer veren bir yapıya sahibim. Ancak şimdiye kadar maalesef ki kimseden bu şekilde iyi bir yaklaşım görmedim. İnsanlar genellikle hep kadınları bir obje gibi görüp kullanmak istiyorlar. Ben bu durumdan gerçekten çok sıkıldım. Bu yüzden gerçekten sevmesini bilen biriyle beraber olmak istiyorum artık. Ben gerçekten çok sıkıntılı bir ailede büyüdüm. Sürekli olarak kavgalar, kıyametler vardı. Bundan dolayı da huzurlu ve mutlu ilişkilere inanılmaz derecede aç kaldım. Bu sebepten dolayı da erkeklere karşı hayatım boyunca hep güvensiz oldum.

Geçmişime baktığın zaman bir elin parmağını geçmeyecek kadar erkek arkadaşım olmuştur. Çünkü kimseye güvenim kalmamıştı. Ancak artık gerçekten kendime insanları tanıma konusunda güveniyorum. Ben kendimi 17 yaşından itibaren tamamen işlerime verdim. Çok küçük yaşta ticarete atıldım. Bundan dolayı da çok güzel başarılar elde ettim. Aslında babamın kötü bir insan olmasının bana en büyük kazandırdığı şey buydu. Her zaman o aileden çıkabilmek için çalıştım, çabaladım ve sürekli olarak bir çıkış yolu aradım. Bunun da para olduğunu keşfettim.

O saatten itibaren kendimi tamamen nasıl daha fazla para kazanırım, nasıl daha iyi hayat yaşarım diye düşünmeye verdim. Kısacası böyle bir yapıya sahibim. 19 yaşındayken maddi olarak çok ciddi miktarlarda para kazanmaya başladım. Bu sayede o evden kurtulabildim. Şu anda hiç kimseyle görüşmüyorum. Sadece ben varım bu hayatta. İşte bu yüzden de kimsenin beni üzmesine, kimsenin beni kandırmasını, kimsenin benim kalbimi kırmasına istemiyorum. Bu nedenle de karşılıklı olarak birbirimize ne kadar çok zaman verirsek birbirimizi o kadar iyi tanıyabiliriz diye düşünüyorum. Yani ilişki için acele etmeyecek, gerçekten uzun süreli, kalıcı olacak kişiyi arıyorum.

Gündelik, kısa süreli ilişkiler bana göre kesinlikle değil. Çünkü ben zaten karşısındaki insana çok geç Alışan biriyim. İlişkiler kısa sürdüğü zaman tam karşımdaki kişiye alışıyorum bu sefer hop ayrılıyoruz. Ben karşındaki kişiyi tam anlamıyla tanımak, onunla birlikte her konuda güzel zaman geçirmek istiyorum. Bu nedenle uzun süreli sevgili arıyorum. Yani kısa süreli, günü geçirmek için sevgili arayan insanlar bana yazmazlarsa çok sevinirim. Evlilik gibi bir düşüncem yok bu arada. Sadece uzun süreli bir erkek arkadaş arıyorum.

Bayan Sevgili Arıyorum Bedava

Ücretsiz Üyelik gerektirmeyen, bedava sevgili bulma, arkadaş bulma siteleri, hayat arkadaşı arayan olgun dul bayan arama siteleri, dost arayan zengin ve yaşlı bayanlar gibi bir çok farklı kategoride sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemiz hem arkadaşlık sitesi olarak aynı zamanda evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Sonuçta herkes evlenmek isteyecek, sevgili bulmak isteyecek diye bir kural yok. Bazıları evlilik için kendini hazır hissederlerken bazıları ise yalnızca sevgili olabilecekleri, hayat arkadaşı olabilecekleri kişileri arıyorlar. Yani sizin anlayacağınız herkesin birbirinden farklı arayışları bulunuyor.

Herkesin isteklerine, arayışına saygı duymak gerekiyor. Sitemizin ana sayfasında bir çok farklı kategori var. Bu kategoriler sayesinde sizlerde rahatlıkla aradığınız, istediğiniz tarzdaki bayan arkadaşı bulabilirsiniz. Eminim ki sizde artık yalnızlıktan sıkıldınız ve bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak, bir hayat arkadaşı bulmak istiyorsunuz. Bu konu gerçekten hiç zor değil arkadaşlar. Günümüz teknolojisi sayesinde oldukça kolay bir hale geldi.

Erkek Arayan Dul Türbanlı Kadınlarla Üyeliksiz Tanışma

Biliyorum ki hepiniz geçmişte bir çok farklı kadın ile sevgili olmuş birlikte olmuşsunuzdur arkadaşlar. Ancak biliyorsunuz ki doğru insanı bulmak hiç kolay değil sevgili dostlar. Doğru insanı nerede, nasıl, ne zaman bulacağınız hiç belli olmuyor zaten. İşte bundan dolayı hiç acele etmeyin. Sabır gerçekten çok önemli arkadaşlar. Bir konuda ne kadar çok sabrederseniz emin olun ki o kadar güzel şeylere sahip olursunuz. Gönül ilişkileri de aynı böyle arkadaşlar. Eğer karşınızdaki insana doğru olarak seçmeyi başardıysanız çok mutlu, çok huzurlu ve güzel bir hayatınız olur.

Eğer huzursuz, mutsuz bir hayatımız olursa da maalesef ki sıkıntılı günler yaşarsınız. Gerek iş hayatınızda gerekse sosyal hayatınızda sürekli olarak problemler içerisinde olursunuz. İşte bu sebepten dolayı doğru insanı bulmaya odaklanmalısınız. Tek odak noktanız bu olsun. Birbirinize ne kadar çok zaman geçirirseniz, birbirinizle ne kadar çok yüzyüze görüşürseniz emin olun ki karşılıklı olarak birbirinizi tanıma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz. Zaten geçmişte biliyorsunuz ki büyüklerimiz acele işe şeytan karışır demişler. Bu gerçekten boşuna değil sevgili arkadaşlar.

Zengin Sevgili Arama ve Bulma Sayfası

Şuan da İçerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi gerçekten her yaş grubuna hitap eden, her türlü standartlara hitap eden bir sitedir arkadaşlar. Çünkü bu siteye girmek için ya da Sitemize ilan göndermek için herhangi bir kısıtlama, herhangi bir sınır kesinlikle bulunmuyor. Bu yüzden de insanlar çok rahat bir şekilde, çok kolay bir şekilde kendilerine uygun sevgili bulabiliyorlar. Yaşınz kaç olursa olsun eğer şimdiye kadar doğru insanı bulamadıysanız hiç üzülmeyin çünkü emin olun ki doğru insan elbet bir yerlerde sizi bekliyor olacaktır.

Ayrıca bu sitede her yaş grubundan insan olduğu için de sizin yaşınıza uygun, aradığınız tarzda bir sevgiliye çok kolay bulabilirsiniz. Bu site sayesinde sevgili bulmuş, kız arkadaş bulmuş, hayat arkadaşı bulmuş bir çok İnsan bulunuyor. Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz arkadaşlar. Hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünerek umutsuzluğa kapılmayın. Eminim ki sitemizde zaman geçirdiğiniz zaman kendinize uygun birini çok rahat bir şekilde bulursunuz. Herkese bol şans.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here