2021-2022 Evlenmek İsteyen Bayanlar

0
2415

Evlilik çok önemli bir konu arkadaşlar gerçekten evlilik konusunu ciddiye almanız gerekiyor. Kendinizi hazır hissetmiyorsanız, bu konuda tereddüt ediyorsanız kesinlikle evlenmemelisiniz diye düşünüyorum. Çünkü başka bir insan ile aynı hayatı paylaşmak, aynı evi paylaşmak gerçekten çok zor bir karar. Yeri geliyor bizi büyüten, yetiştiren, yıllarca aynı evde yaşadığımız ailemizle bile aynı evi paylaşmak da zorlanıyoruz. Hepinizin eminimki öyle durumları olmuştur. Hal böyle olunca da yabancı bir insanla aynı eve girmek tabii ki de kolay olmuyor.

Ayrıca evlenmek için de doğru insanı bulmanız gerekiyor. Doğru insanı bulmakta hiç kolay değil. Zaten kolay olsaydı şu anda bekar kimse kalmamış olurdu. İnsanlar deneme yanılma yolu ile doğru insanı bulmaya çalışıyorlar. Biliyorum ki hepinizin geçmişte bir çok farklı ilişki tecrübesi, deneyimi olmuştur. Ancak dikiş tutturamamış olacaksınız ki şu anda burada evlenmek için eş arayışındasınız. Geçmişte her ne kadar hayal kırıklığına uğramış olursanız olun emin olun ki umutsuzluğa kapılmak hiçbir şeyin çözümü değil.

Eğer gerçekten doğru insanı bulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek olacaktır. Bu site içerisinde oldukça çeşitli sayıda kadın ve erkek ile tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik istemeyen bir sitedir. Bu sebeple de gönül rahatlığı ile istediğiniz kadar sitemizin içerisinde zaman geçirebilir, dilediğiniz kadınla ya da dilediğiniz erkekle istediğiniz gibi mesajlaşa bilirsiniz. Sonuçta tanışmak için insanlara yazmanız gerekiyor. İnsanlara yazdığınız zaman eminimki size uygun olan birini bulursunuz.

Ciddi ve İslami Evlilik Sayfaları

Güncel evlilik ilanları, eş arayan olgun dul bayanlar, koca arayan kadınlarla tanışma, 2021-2022 ciddi ve İslami evlilik siteleri, koca bulma, eş bulma siteleri, evlenecek kadın arayan erkekler gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizde bu kategoriler içerisinde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilir, istediğiniz kadın arkadaşımıza ya da erkek arkadaşımıza mesaj atabilirsiniz. Herkesin birbirinden farklı kriterleri, birbirinden farklı istekleri olabilir. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler.

Herkes hayatına uygun, yanına yakışır bir sevgili, bir eş istiyoruz. Herkesin birbirinden farklı standartları, birbirinden farklı hayalindeki eş olabiliyor. Bu nedenle de insanlar genellikle internet üzerindeki arkadaşlık ve evlilik sitelerini tercih ediyorlar. Çünkü herkes biliyor ki internet içerisinde, günlük hayatta tanışabileceğiniz, tanışma ihtimalinizin olduğu insan sayısından çok çok fazla sayıda insanla tanışabilir, sevgili olabilir, arkadaş olabilirsiniz. Sizde yaşınz kaç olursa olsun, hiçbir şey için kesinlikle geç kaldığınızı düşünmeyin.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Antalya başta olmak üzere bir çok farklı şehirden kendinize uygun, kendinize yakın gördüğünüz çok fazla sayıda kadın ve erkekle mesajlaşa bilirsiniz. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi, tüm Türkiye için açılmış olan bir sitedir. Bu da demek oluyor ki Türkiye’nin tüm bölgelerinden sitemize girişler oluyor. Böylelikle insanlar hızlı bir şekilde kendilerini uygun kişiyi bulabiliyorlar. İnternet gerçekten her konuda olduğu gibi kız arkadaş, erkek arkadaş ve eş konularında da bizlere oldukça fazla çeşitlilik sağlıyor.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Günümüzde boşanma sayıları inanılmaz derecede artmış durumdadır. Bunun sebebi de tabii ki insanların artık daha kolay, daha hızlı bir şekilde sevgili bulma, eş bulma şanslarının artmış olmasıdır arkadaşlar. Eski zamanlarda biliyorsunuz ki bir insan boşandıktan sonra, tekrardan doğru insanı arama şansı neredeyse yok denecek kadar azdır. Bugün özellikle internet sayesinde, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medyalar ve bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik siteleri sayesinde çok fazla sayıda kadın ve erkek arkadaşımıza ulaşabiliyorsunuz.

Böylelikle insanlar boşandıktan sonra bile Çok rahat ve hızlı bir şekilde kendilerini uygun yeni bir eş ya da yeni bir sevgili bulabiliyorlar. Bu da insanların boşanma konusunda biraz daha özgüvenli olmalarını sebep oluyor. Eğer siz kalıcı, ömürlük bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkilerden ders çıkartarak yeni ilişkilerinizde aynı hatalara kesinlikle yer vermemelisiniz. Bir evliliğin uzun Ömürlü olabilmesi için öncelikle sadakat, güven ve empati gerekiyor. Karşınızdaki insanın güvenini hiçbir şekilde kırmamalısınız. Çünkü güven bir kere kırıldığı zaman tamir olmuyor.

Bunun yanı sıra empati de ikili ilişkilerde gerçekten çok önemli. Eğer karşınızdaki insana, kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri yaptığın zaman ya da karşınızdaki insan açısından düşünmediğiniz zaman gerçekten sonu kötü oluyor. Sonuçta hepimizin birbirinden farklı bakış açıları, birbirinden farklı duygu ve düşünceleri var. Bu yüzden aslında sizin için kötü olmayan bir durum ya da sizin için kırıcı olmayan bir durum karşınızdaki insan için kırıcı olabiliyor. Bu tarz şeyleri hesaplamak zorundasınız. Özellikle de ömürlük bir evlilik istiyorsanız.

Ücretsiz Evlilik İlanları Sitesi

Evlilik hepimiz için gerçekten çok büyük bir önem taşıyor. Sonuçta beraber yaşlanacaksınz, birlikte bir hayatı paylaşacağımız insanı bulmaya çalışıyoruz. Bu insanı bulurken de tabii ki de zorlanıyoruz. Bazen hatalar yapıyoruz, bazen kendimize uygun olmayan insanlarla sevgili oluyoruz ya da kendimize uygun olmayan insanlarla evlilik gerçekleştiriyoruz. Bunların sonucunda da tabii ki biraz pişmanlık, biraz da hüzün gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Ancak bu yaşadığınız şeyler tamamen normal arkadaşlar. Emin olun ki aynı sizin gibi bu durumları yaşayan çok fazla sayıda insan bulunuyor.

Sitemizi biraz olsun gezdiğiniz zaman zaten insanların hayat hikayelerini göreceksiniz. Herkesin birbirinden farklı yaşanmışlıkları, birbirinden farklı pişmanlıkları, birbirinden fazla zaman kayıpları var. Hepimiz farklı şeyler yaşasak da aslında hepimiz duygusal olarak aynı yıkımları yaşıyoruz. Bu yüzden kendimizi kesinlikle yalnız hissetmeyin arkadaşlar. Her ne kadar hayatımız boyunca, sürekli olarak aksilikler yaşamış olsak da bu Aksiliklerin elbetteki bir sonu gelecek. Şansınızı kendinize döndürmek için de yapmanız gereken tek şey sitemizde bol bol zaman geçirmek, ilan gönderen, yalnızlık çeken bayan arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır.

Bayanlarla konuşurken öncelikle kurduğunuz cümleleri, söylediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor arkadaşlar. Çünkü kadınlar ilk tanıştıkları zaman, konuşma tarzınızdan etkilenirler. İlişkinin devamlılığı açısından onlarla ne kadar dürüst, ne kadar düzgün ve ne kadar etkileyici şekilde konuşursanız emin olun ki size geri dönüş yapma olasılıkları da o kadar çok artırmış olursunuz. Mesaj attığınız, yorum yazdığınız her kadın arkadaşımızdan size geri dönüş yapmasını lütfen beklemeyin. Sonuçta insanlar ilgilendikleri, etkilendikleri kişilere geri dönüş yaparlar. Bu yüzden onlara yorum yaparken kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsetmeyi de unutmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here