Kadınlar Nasıl Aşık Edilir?

Kadınları aşık etmenin yolları nelerdir? Bir kadını kendime nasıl aşık edebilirim? Kadınları kolay aşık etme yolları nelerdir? Kadınları aşık etme konusunda etkiliyici yöntemler nelerdir? Kadınlar neden aşklarını ititaf etmezler?

Çoğu zaman çevremizde yakışıklı, düzenli bir işi olan ve maddi sorunu olmayan,esprili sempatik erkeklerin neredeyse kusursuz olmalarına rağmen yalnız olduklarına ve sevgili bulma konusunda başarısız olduklarına şahit oluruz. Bazende tam tersi bir durumla karşılaşır olaya hayret etmekten kendimizi alamayız. Çokta yakışıklı olmayan bir erkeğin çok güzel bayanlarla aşk yaşadığına şahit olduğumuzda hem içten içe hayıflanırız hemde buna çok anlam veremeyiz. Nasıl olduda bu kadar güzel bir kadın böyle bir erkekle sevgili oldu diye düşünmekten kendinizi alamazsınız. Bu konu hakkında tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Kadını Nasıl Etkileyebilirim?

Her insanın karekteriz yapısı ve kişiliği farklı olduğu için farklı şeylerden hoşlanabilir. Ancak bazı erkekler kadınları etkileme konusunda ne yapsam olmuyor gibi bir duruma düşebilir. Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız öncelikle ona karşı olan üslubunuz yaklaşım tarsınız önemlidir. Ağır başlı erkeklerden hoşlanan bir kadın varsa karşınızda ona karşı esprili bir tavır takınmanız size birşey kazandırmaz aksine kaybettirir. Bu yüzden özelliklede muhatabınız olgun bir bayansa daha seviyeli ve olgun tavırlar gösterin. Tabiki somurtkan olmanız gerekmiyor ama alaycı tavırlarınız o kadını sizden uzaklaştırır. Daha çok genç kızlar esprili erekeklerden hoşlandığı için yakınlık kurmak ve etkilemek istediğiniz kişi genç bir bayansa tatlı ve sempatik tavırlarınız etkili olabilir.

Yeni tanıştığınız, yaklaşmaya daha samimi olmaya ve onu etkilemeye çalıştığınız bir bayana karşı onunla konuştuğunuz zamanlarda espri yaptığınızda yada daha farklı bir durumda küçük temaslarda bulunmanız önemlidir. Mesela espri yaptığınızda gülerken hafif omuzuna yada sırtına dokunabilirsiniz. Ama bu dokunuşlar küçük ve masum görünmeli. Uzun dokunuşlar onu rahatsız edecektir ve bu da sizi hedefinizden ve amacınızdan uzaklaştırır. Bu tarz bir dokunuştan kadın mutlaka etkilenir. Hatta kolsuz bir elbise giymişse direk tenine temas etmeniz çok daha etkileyici olur ancak burada püf nokta bu dokunuşun çok küçük anlık bir dokunuş olmasıdır.

Kadınlar Nelerden Hoşlanır?

Kadınları etkilemek elbetteki kadınların nelerden hoşlandığını bilmekten geçer. Kadının neden hoşlandığını bilmeden onu etkilemeye çalışırsanız kaş yapmak isterken gözünüzden olabilirsiniz. Öncelikle o kadın hakkında detaylı ve doğru bir gözlemde bulunmalısınız. Onun nasıl bir karaktere sahip olduğunu çözmeden işe başlamayın. Ancak yinede nasıl dikkat çekebilirim diye aklınızda bir soru varsa, en garanti yöntem herkesin yaptığının aksini yapmaktır. Herkesin konuştuğu yerde siz susun. Herkesin sustuğu yerde konuşun. Tabi bunları örnek olarak söylüyoruz. O an içinde bulunduğunuz ortama göre yapmanız gerekeni uyarlayabilirsiniz.

Güzel ve çekici bir kadının olduğu ortamda o ortandaki bütün erkekler o kadına yaklaşmayı ve onunla aşk yaşamayı hayal eder ve bunu ister. Erkeklerin çoğu onunla ilgilenirken,o kadının gözü kendisiyle ilgilenenlerde değil, etrafta sıradışı birini arar. Gördüğü her güzel kadını elde etmeye çalışmayan, duruşu ve üslubu ile diğerlerinden ayrılan sıradışı bir erkek her kadının dikkatini çeker. O kadın size bunu bir şekilde hissettirecektir. Bunu hissettiğiniz zaman cesur olmalısınız çünkü,kadınlar cesur erkekleri severler. Cesaretinizle onu şaşırttın ve açık sözlü olun.

Kadınların ortak noktalarından biride hepsinin güçlü erkeğe karşı zaafının olmasıdır. Bütün kadınlar ister genç olsun ister olgun hepsi erkeğinin güçlü olmasını ister. Güçlü bir erkek olduğunuzu hoşlandığınız kadına bir şekilde hissettirmelisiniz. Kadınlar özgüveni düşük erkekleri çekici bulmazlar. Güçlü bir erkeği arzu ederler çünkü kadınlar sahiplenilmek,zor durumda kaldıklarında ellerinden tutup kendilerini bu zor durumdan kurtaracak kahramanını beklerler. Bunuda ancak güçlü ve kendine güvenen bir erkek başarabilir.

Kadıların hoşlandığı ve onları etkileyen bir diğer şey ise göz temasıdır. Kadınlar erkeğin bakışından çok etkilenirler. Tabi bunun için etkileyici bir bakışa sahip olmakta gerekli ama siz ne olursa olsun kadının gözüne bakmaktan çekinmeyin. Gözlerinizi uzun bakışmalardan sonra kaçırmayın. Kadın konuşurken etrafınızda başka şeylerle meşgul olmayın. Onunla ilgilenin, laf olsun diye iltifat etmeyin zira kadın bunu anında hisseder. Kadınların zekalarından ve hislerinden korkun ve onları saf yerine koyup sıradan klişe iltifatlardan kaçının.

Ve son olarak belkide en can alıcı noktalardan biride,kadının sizi merak etmesini sağlayın. Gizeminizi koruyun onlara karşı ama tamamende ketum olmayın. Her zaman onların merak edecekleri bir tarafınız olsun. Sizin hakkınızda herşeyi bilmelerine gerek yok. Size güvensiz yaklaşmalarına neden olacak kadar içinize kapanmayın ama hayatınızla ilgili hrr detayı bir seferde anlatmaya kalkmayın. Sizin hakkınızda hep merak edecekleri birşeyler olsun. Sizi ne kadar merak ederse o kadar size yakın olmaya çalışacaktır.

Kadınlar Neden Aşklarını İtiraf Etmezler 

Kadın erkek ilişkilerinde, karşılıklı bir uyum ve istek varsa genellikle ilk adımı atması gereken taraf erkekler olmuştur. Bu durum adeta yazılı olmayan bir kanun gibi bilinçaltına yerleşmiştir. Açıkçası erkeklerde bu durumu kabullenmiştir ve buna çokta itiraz etmezler. Elbette bunun istisnaları vardır. Kendine hakim olamayıp erkeğe olan ilgisini ve aşkını erkekten önce itiraf eden kadınlar vardır ama bunların sayısı kaideyi bozmayacak kadar azdır. Hatta bazen öyle bir durum olur ki, kadın erkekten hoşlandığı halde erkeğin aşkını itiraf etmesine rağmen buna kadın buna karşılık vermez.

Kadının bu tutumunun ardında kadınlık gururu dediğimiz yerine göre haklı, yerine göre saçma bir his yatmaktadır. Erkeğin kendisi için mücadele etmesi,kalbini kazanması için ne kadar uğraşacağını görmek ister ve erkeğin bu mücadelesini görmek kadının hem hoşuna gider hemde kendisini daha özel hisseder. Bu nedenlede erkeğin aşkını itiraf etmesi karşısında bir süre bunu görmezden gelir. Eğer gerçekten aşıksanız, hoşlandığınız kadın size birşey hissetmiyor olsa dahi vazgeçmeyin, vazgeçmeyen erkekler eninde sonunda kazanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*