in

Aşkta Burç Uyumu

AŞKTA BURÇ UYUMU
Aşk insanın bir kere yaşayabileceği, duygularını yoğun şekilde yaşadığını ve kendisini karşındaki kişiye tereddüt etmeden, sorgulamadan mantığının yerini kalbinin aldığı yeni maceralar ve romantiklerin olduğu hissedilmesi anlatılması kelimelere sığmayan zarif ve kutsal bir duygudur.
Aşk her konuyla bağdaştırılan bildiği gibi burçlarla da bağlı ve uyumludur aşkta boğa burcunun düşünürsek karşı tarafından şımartılmak ister hep daha fazla sevilmek ve ilgi görmek ister. Kendisi hep sadık olduğu için karşısındakinden de aynı sadıklığı bekler. Bir boğa burcunun aşk uyumu olacağı burç yine bir boğa burcu dur sakin ve aşklarını zirvede yaşamak için ikisi de birbirlerine idealidir.
Aşkta ikizler burcu ise arzulu ve her zaman gerçek aşkı arar ve inanır maceraperest, sempatik ve arkadaş canlısıdırlar. Dolayısıyla yine gerçek aşka inanan yengeç burcu ile uyumlu bir aşk yaşarlar. Yine ikizler gerçek aşk da oyun için en iyi anlaşacağız diğer burç terazidir çünkü özgürlüklerine düşkün ve sakin hayatı

sevmedikleri için en uç noktalara kadar yaşayabilirler.

Aşkta yengeç burcu hırslıdır tutkulu aşk arar duygusal ve komiktir etraflarına Neşet açtıkları için terazi burcu ile birbirlerini dengeler sakinleştirirler karşılıklı olarak birbirlerini anlarlar ve saygı gösterirler kırmadan benliklerini sorgulamadan aşka olan inanışları ile kalplerine basan heyecanı çiçeklerin şarkı söylediği gibi dünyanın güzellik içinde döndü gözlerinin gerçekten gözlerine değdiğine inanırlar.

Aslan burcunu aşkta uyuma kendisi gibi canlı burçlarla uyumludur aşık olduğunda beğenilmek ister kendisini inatçılığı ile baş edecek ikizler burcu ile uyumludur tutkulu aslan tutkulu ikizlerle büyük aşklara yelken açarlar yokken bile varlıkların hissede bildikleri mahsunca bile gözlerine bakarken utanarak baktıkları birbirlerinin karanlıklarına ışık oldukları seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım diyebilecek kadar yürekten bağlanarak mükemmel uyum yakalarlar.

Aşkta başak burcu sessizdir çabuk incinirler anlaşılması zordur kırgınlıklarını gizler bir kez aşık oldun mu sonsuza dek sadık kalırlar yine uyumu terazi ile yakalarlar kalp kırmadan sabırla bekleyenler ve birbirlerini sevdiklerini akılda saklayıp hep kalplerinde bulurlar.

Terazi burcunun aşk a uyumu hep en iyi arar iyi iletişim kurar yayla uyumu yakalarlar sessizlikleri ile bile hep bir iletişim halindedirler.

Akrep burcu aşk iddialı yaşar duygusal ve kıskançtır büyük talepleri olur aslan burcunu çabuk etkilerler ve onun yanında zamanı durdurmak isterler. Hiçbir uğraş hiçbir Umut beklemeden birbirlerini severler akrebin tutsak kaldığı yer aslan burcunun kalbi olduğundan özgürlüklerini bile düşünmeden aşkla yay burcu aşkta korkusuzdur kalbinin götürdüğü yere giden maceraperest biridir bir koç burcu aşkta en uyumlu olduğu olgunlaşmasını sağladığı geleceği düşünerek hareket edebilecek uyumlu, ruhlarına dokunarak konuştuklarında gözleri gülen ve birbirlerini oldukları gibi kabul ederler. Onların aşkı görmekten çok özlemeyi dokunmaktan çok düşlemeyi sever özledikçe daha çok sever sevdikçe daha çok özlerler.

Aşkta oğlak eğlenmeyi sever azmetmeyi, espri yapmayı ve sabırlı olmayı da. Bu yüzden balık burcu ile aşkı zirvede yaşarlar hep bir hedefleri vardır bu uyumlu çiftin ve problem çözmede ustadırlar. Köklerin attıkları ilişki o kadar sağlamdır ki hiçbir rüzgar, fırtına deviremez onların aşkını. Kucak dolusu değil bir avuç mutluluk için beraber çabalarlar ve her türlü zorlukla mücadele ederler. Kova burcu aşkta yaratıcı ve yenilikçi dir onu asla hapsedemeyiz kendisi gibi sosyal olan terazi burcu ile aşkı tutkulu ve herkesin kıskanacağı şekilde yaşarlar. Aşına ekmeğine kahrına karanlığına özlemine umuduna her türlü sıkıntıyla başa çıkabilecek herkesin imreneceği bir aşk uyumu yaşarlar ve hep umutla aşklarını ilk günkü gibi soldurmadan bir ömür korurlar.

Aşkta balık hassastır duygusaldır iyi bir gözlemcidir sezgileri çok kuvvetli ve yaratıcıdır kendisi gibi merhametli yengeç burcu ile iyi anlaşırlar. Uzun soluklu ilişkileri eleştirilere aldırış etmeden göz göze baktıklarında neyi bölüştüklerini hep bilerek yaşarlar. Zordur aşklarını yaşamaları her şeyi ince ayrıntısına kadar düşünerek kalbin ona koşarken bedeninin burada kalması gözlerin onun için ağlarken dudağının yalandan tebessüm etmesi ve buna rağmen aşkı zorluklarla sabırla ve umutla yaşarlar. Kalbinden bir parça alıp aşık olduğuna emanet edip emanetini koruyacağına inanarak severler.

Koç burcu aşkta cesur sevdiğini yanına aldığında hayatla tek başına mücadele edecek kadar düşünceli mantıklı dengeli ve enerjiktir. Onun enerjisi yengecin aşkı ile karşılık bulduğunda vazgeçemeyecek kadar severler birbirlerini eksiltmeden tamamlarlar.Aşklari O denli uyumludur ki sonbaharda ilkbaharı verirler Aşkın her saniyesini kıymetlice yaşarlar ve uyumları dillerden dillere konuşulur. Aşkta insan gözlerinden aldığı güçle yaşama devam edeceğini inanır burç uyumu kalbin heyecanını ararlar. Uyumu gerçekten yakaladıklarını da artık hayal kurmak için değil hayat kurmak için severler aşkta belki vardır belki yoktur bilinmez ama gerçek uyum Leyla gibi sevip Mecnun gibi bekleyenlerin aşkın en güzel bestesini yapanların bütün şarkılara nakarat olanların, bütün sözleri anlam katanların, karanlıkta birbirlerine ışık yakanların bir gün değil her gün yeniden, ilk bakışta değil her bakışta aşık kalabilmektir. Bir orduya meydan okurken bir kişiye esir olmaktır ve bu esirlik iki taraf için de özgürlükse aşkın uyumu esirliğe yenik düşmektir.

What do you think?

Written by İdil Gündoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bayan Arkadaş Bul

Aşkın Yaşı Olur Mu?